AMV

AMV autoskola

Autoskolai “AMV” ir trīs filiāles – Rīgā, Valmierā un Siguldā. Ik gadu šajā mācību iestādē pamata zināšanas B kategorijas transportlīdzekļa vadīšanā apgūst vairāki simti kursantu, kā arī vairāki desmiti motocikla tiesību kārotāju (A kategorija).

Autoskolā strādā teorijas pasniedzēji un braukšanas instruktori ar vairāk kā 15 gadu pieredzi. Braukšanas apmācībā auto kursos noris ar automašīnām, kas identiskas CSDD eksāmenā izmantotajām.

Līdzīgi kā citās autoskolās arī šeit ir iespējams arī mācīties braukt tikai ar automātisko ātrumkārbu (B kategorijā). Izvēloties šādu iespēju, vadītāja apliecībā tiks izdarīta atzīme 78. kods. Tas ļaus turpmāk vadīt tikai automašīnu, kas aprīkota ar automātisko ātrumkārbu. Lai sevi neierobežotu lielākā daļa kursantu izvēlas mācīties braukt ar manuālo ātrumkārbu.

Kategorijas

“AMV” skolā var mācīties dažādu kategoriju transportlīdzekļu vadīšanu. Nešaubīgi populārākā izvēle ir B kategorija, bet pieejami arī citi varianti:

 1. A kategorija (motocikls)
 2. AM kategorija (mopēds, motorollers)
 3. B kategorija (vieglais auto)
 4. BE kategorija (vieglais auto ar piekabi)
 5. C kategorija
 6. CE kategorija
 7. D kategorija
 8. 95 kods

Braukšanas instruktori un teorijas pasniedzēji

 1. Alnis Sprukuls (instruktors un teorijas pasniedzējs)
 2. Juris Vulāns (instruktors)
 3. Nils Putniņš (instruktors)
 4. Juris Opelts (instruktors)
 5. Normunds Vilūns (instruktors)
 6. Aigars Āboliņš (teorijas pasniedzējs)

Kontakti

Atsauksmes par AMV autoskolu

AMV autoskolā (SIA “Pastorm”) stastistikas rādītāji ir salīdzinoši augsti un kursantiem vajadzētu būt apmierinātiem ar tās darbu. Ja Jums ir reālas atsauksmes par šo autoskolu, atsūtiet mums. Alternatīva ir meklēt pieredzes stāstus vai sūdzības forumos un sociālajos tīklos. Ja profils šķiet uzticams, iespējams, atsauksme būs patiesa. Trešais variants ir apjautāt draugus un paziņas – varbūt viņiem ir pieredze ar šo autoskolu.


Jūs varētu interesēt arī autoskola Fowards, Einšteins, Presto vai Mustangs.