Presto autoskola

Autoskola “Presto” dibināta 2011. gadā un līdz mūsdienām ir spējusi izaugt par vienu no lielākajām autoskolām valstī. Presto ir izveidotas vairākas filiāles Rīgā, kā arī citās Latvijas pilsētās. Paši par sevi viņi saka – “120 filiāles, 97 Latvijas pilsētās un ciemos”.

Kādus kursu var apgūt autoskolā Presto?

Autoskola piedāvā mācīties šādu kategoriju transportlīdzekļu vadīšanu:

  • divriteņu mehānisko transportlīdzekļu vadīšanu (motorollers, mopēds, motocikls) – A, A1, A2, AM);
  • vieglā auto ar vai bez piekabi vadīšanu (B, BE kategorija);
  • kravas auto (C, C1, CE, C1E);
  • autobusu vadīšanu (D, D1, DE, D1E);
  • profesionālā autovadītāja kvalifikācija (95 kods).

Plašais transportlīdzekļu vadīšanas kursu piedāvājums jau automātiski liecina, ka šai skolai ir plašs teorijas un braukšanas instruktoru sastāvs vai arī tie ir piesaistīti kā ārštata darbinieki.  To apliecina arī statistika, jo katru gadu Presto auto kursus pabeidz vairāki simti autovadītāju, kas iegūst savu pirmo vadītāja apliecību vai paaugstina kvalifikāciju.

Kursu izmaksas

Auto kursu cenas šajā autoskolā izmaksā aptuveni tikpat, cik jebkurā citā autoskolā. Līdzīgi kā citur, arī šeit galveno ietaupījumu kursants var gūt, ja pamanās “notrāpīt” uz kādu akciju, kuras ietvaros ir atlaides teorijas apmācībai. Savukārt braukšanas nodarbību izmaksas ir atkarīgas no izvēlētā auto instruktora. Minimālā cena ir norādīta 26 EUR par 2×45 minūšu braukšanas nodarbību, bet sadaļā instruktori minimālā cena par 90 minūšu braukšanu Rīgā ir 32 EUR.

Saskaņā ar Latvijas likumiem minimālais nodarbību skaits, kas jāapgūst kopā ar braukšanas instruktoru ir 20. Tas nozīmē, ka par braukšanu būs jāšķiras vismaz no 320 EUR, pie nosacījuma, ka mācīsieties braukt ar auto Rīgā. Reģionos cenas var būt nedaudz zemākas. Ar pilnām kursu izmaksām varat iepazīties Presto mājaslapā vai slēdzot ar viņiem līgumu.

Atsauksmes un sūdzības par Presto

Atsauksmēm internetā ir jāpieiet kritiski, sevišķi, ja autoskola darbojas jau daudzus gadus. Vienmēr būs kursanti, kurus viss apmierina un tādi, kuriem bijušas problēmas un sliktā pieredze tiek izlikta tīmeklī. Sūdzības par autoskolu Presto internetā, galvenokārt, ir par 2 apstākļiem – a) grupa nesavācas noteiktajā laikā un nākas pārcelt nodarbību sākumu un b) atsakoties no kursu apguves, naudas atmaksa mēdz aizņemt ilgāk kā līgumā paredzēts.

Detalizētas atsauksmes par šo autoskolu un citām varat lasīt portālā sudzibas.lv. Šajā gadījumā pozitīvi, ka Presto pārstāvji atbild uz sūdzībām ar argumentiem, nevis apvainojumiem, kā tas bieži notiek sūdzību portālos. Iespējams, jūs varat iegūt atsauksmes vai sūdzības par Presto arī no draugiem un paziņām, jo šī ir viena no vislielākajām autoskolām Latvijā.

Secinājumi

Kopumā tā izskatās kā viena no daudzām autoskolām Rīgā. Ja cena un līguma nosacījumi apmierina, iespējams, ir vērts izmēģināt. Autoskolas Rīgā ir daudzas un dažādas. Tā kā teoriju var apgūt arī viens pats internetā, pats galvenais, lai gadītos labs braukšanas instruktors. Ja instruktors neapmierina, to vienmēr var nomainīt pret citu.

Kontakti

  • SIA “Presto autoskola”
  • Adrese: Ģertrūdes iela 19/21, Rīga, 2. stāvs
  • Е-pasts: info@presto.lv
  • Telefons: +371 28813188
  • Mājaslapa: https://www.presto.lv