Trīs soļi līdz CSDD teorijas eksāmenam

Kā nokārtot CSDD teorijas eksāmenu?

1.) Divas līdz trīs reizes izpildi visus grāmatas testa jautājumus (grāmata “Tematiskie ceļu satiksmes noteikumi” zilā krāsā. Ja neesi pārliecināts par pareizo atbildi, aplūko zem katra jautājuma pievienotās norādes uz atbilstošo ceļu satiksmes noteikumu punktu. Šāda pieeja ļaus Tev gūt izpratni par to, kā rīkoties visdažādākajās situācijās uz ceļa. Pildot testu internetā netiek piedāvātas norādes uz noteikumiem, kas ir par pamatu pareizai rīcībai. (Pildot testu pirmajā reizē būs kļūdas un tas ir normāli, otrajā reizē kļūdas būs jau daudz mazāk (daļu atbilžu atcerēsies jau pēc bildēm). Trešajā reizē kļūdas būs pavisam maz vai nemaz).

2.) Pēc grāmatas pabeigšanas pirmo reizi pārbaudi sevi 3x pēc kārtas CSDD testā. Tas dos priekšstatu par tavu zināšanu līmeni un spējām nokārtot testu jau tagad. Līdzīgi rīkojies pēc grāmatas 2. un 3. pabeigšanas reizes.  (Ir cilvēki, kas var nokārtot ceļu satiksmes noteikumu pārbaudījumu uzreiz pēc pirmās grāmatas izpildīšanas reizes, bet tādu nav daudz).

3.) Ja vēl neesi nokārtojis skolas eksāmenu paralēli sāc pildīt skolas testu jautājumus (mājas lapā). Tie ne vienmēr ir sastādīti pareizi, taču, lai tiktu līdz valsts teorijas eksāmenam, vispirms būs jānoliek skolas eksāmens. Tāpat ņem vērā, ka skolas teorijas eksāmens ir sarežģītāks nekā CSDD teorijas eksāmens, jo valsts testā liek tikai tos jautājumus, kas nav divdomīgi un nevar tikt apstrīdēti.

Ja visi soļi izpildīti veiksmīgi, tad valsts teorijas eksāmens ir tikai formalitāte. Apsveicam!