CSDD eksāmenu viltības

Autoskola un tās noslēgums CSDD eksāmens

Detalizēti par to, kā nokārtot CSDD eksāmenu rakstījām jau iepriekš un gadījumā, ja esi to izlasījis nekādām problēmām nokārtot pārbaudījumu nevajadzētu būt. Tomēr vienmēr ir nianses, kas piemirstas un ir nepieciešams pievienot nedaudz vēlāk. Šoreiz par CSDD inspektoru viltībām un potenciālu iespēju izkrist eksāmena pašās beigās. 

Braukšana pa Pārdaugavu ir b-kategorijas vadīšanas eksāmenu klasika un to izbrauc visu autoskolu, t.sk. Gross, Vanags, Mustangs un Credo kursanti, tomēr ne vienmēr uzmanība tiek pievērsta niansēm un tieši nianses šajā gadījumā ir izšķiroši svarīgas. Lai pārbaudītu mācībnieku modrību CSDD inspektori var Tev likt braukt pa ceļiem ar dažādu satiksmes intensitātes un ātrumu, t.sk. ārpus Rīgas robežām, pa dzīvojamo zonu, tas viss ir zināms. Tomēr ne visi mācībnieki ir informēti par iespēju izkrist gandrīz paša eksāmena beigās.

Mūkusalas aplis

Braucot pa Kārļa Ulmaņa gatvi, Bauskas ielu vai Viesītes ielu virzienā uz centru un nogriežoties pa brauktuvi lejā uz Mūkusalas apli bieži sanāk uzkavēties lielākā vai mazākā sastrēgumā. Šajā situācijā atsevišķos gadījumos inspektori mudina it kā laika ekonomijas nolūkā nogriezties pa labi uz stāvvietu, izbraukt tai cauri (Maxima) un tādējādi apbraukt sastrēgumu.

Izšķiroši svarīgi šajā gadījumā ir, iebraucot stāvvietā,  nekavējoties samazināt ātrumu vismaz līdz 20km/h (skaties zīmes). Pretējā gadījumā tiek pārkāptas Ceļu satiksmes noteikumu prasības un eksāmens būs beidzies (smaga kļūda).


Skatīt Mūkusalas aplis lielākā kartē