Autovadītāja apliecības iegūšana

B kategorijas autovadītāja apliecības iegūšana

Daudziem brīži, kad tiek nokārtoti autoskolas pārbaudījumi un CSDD braukšanas eksāmens ir vieni no spēcīgākajiem visas dzīves laikā un par to tiek runāts daudz un dikti arī pēc vairākiem gadiem. Šis notikums ir kas tāds, ko var stāstīt bērniem, draugiem, vecākiem, darba kolēģiem un visi, kuriem jau ir iegūtas tiesības vai tādas tikai tiek plānotas dalīsies savos iespaidos. Piedzīvojumi mēdz būt dažādi, taču visus beigās vieno nopūta un prieks, ka tas ir cauri, autovadītāja apliecība ir kabatā  un iespējams mierīgi pārvietoties bez stresa pa lielākiem un mazākiem ceļiem.

Ja Jūs šobrīd vēl apmeklējat kādu no autoskolām Rīgā vai citviet Latvijā, tad ziniet, ka pēc veiksmīgas eksāmena nokārtošanas aptuveni 20 – 30 minūšu laikā varēsiet saņemt savu ilgi kāroto apliecību. Lai to paveiktu vispirms būs nepieciešams kasē samaksāt valsts nodevu 15,60Ls un pēc tam ar kvīti (skat. zemāk pievienoto attēlu) doties uz fotogrāfēšanos.
Agrāk fotogrāfējoties bija aizliegts smaidīt, taču tagad to drīkst darīt un izmantojiet šo iespēju.Mums personīgi ir zināmi vairāki piemēri, kuros cilvēki fotogrāfējoties vadītāja apliecībai izskatās tā it kā būtu uzzināta briesmīga vēsts, taču tāpat mēs esam redzējuši vadītāja apliecības, kurās jaunie šoferi burtiski staro kā svētie. Kādu fotogrāfiju jūs vēlētos savā apliecībā?

Ieteikums, pēc eksāmena un pirms fotogrāfēšanās apbalvoviet sevi ar kaut ko garšīgu. CSDD galvenās ēkas pagrabā, Bauskas ielā, ir kafejnīca, kur iespējams apēst garšīgus salātus un kūkas, iedzert kafiju vai tēju. Pēc eksāmena vajag nedaudz nomierināties, piezvanīt draugiem, tad fotogrāfēšanās izdosies labāk un autovadītāja aplīecībā būs smukāka bilde.

(Ja vēlieties aplūkot bildi tuvāk izziņu par apliecības iegūšanu, lūdzu spiediet uz pa kreisi pievienotā attēla.)