Autoskola MUSTANGS

Autoskola “MUSTANGS” ir viena no Latvijas lielākajām un arī vecākajām autoskolām ar daudzām filiālēm (dibināta 1998. gadā).

Katru gadu tajā zināšanas apgūst un autovadītāja eksāmenu kārto vairāki simti topošo autovadītāju. Šī autoskolas piedāvā apgūt dažādu transportlīdzekļu vadīšanu (A/A2 kategorija – motocikls, B kategorija – vieglais auto, BE kategorija – vieglais auto ar piekabi). Līdzīgi kā citur arī šeit galvenais uzsvars ir uz B kategorijas transportlīdzekļu vadītāju apmācību.

Ņemot vērā, ka Mustanga auto kursi Latvijā darbojas jau vairāk kā 20 gadus, ir skaidrs, ka kaut ko viņi dara pareizi. Noteikti gadās arī kļūdas un nesaprašanās, bet pieredze ir uzkrāta pamatīga.

Kontakti

Autoskola Mustangs ir atvērusi 3 filiāles Rīgā un 1 Jelgavā.

  • SIA “AG-ARMA” (reģ. nr. 40103112827)
  • Tālrunis: 20370807, 20370806 (Rīga)
  • Tālrunis: 63026392, 20370801 (Jelgava)
  • Adrese: Merķeļa 1, Rīga
  • Mājaslapa: https://www.mustangs.lv

 

Atsauksmes par Mustangs autoskolu

Autoskola darbojas no 1996. gada un kopā ar to ir uzaugušas vairākas autovadītāju paaudzes. Iespējams, ka daudzi no tiem, kas pārvietojas pa Rīgas ielām ir mācījušies braukt tieši ar Mustangs instruktoriem. Laika gaitā teorijas pasniedzēju un braukšanas instruktoru sastāvs ir nomainījies, līdz ar to atsauksmes būtu vērts iegūt no cilvēkiem, kas tur ir mācījušies pēdējos gados.

Sūdzības par mustangs autoskolu meklējiet sūdzību portālos, piemēram, sudzibas.lv vai forumos. Ja ir personīga pieredze, atrakstiet mums un mēs iespējams, to pievienosim portālā autoskolasriga.lv.