GROSS

Autoskola GROSS

Neapšaubāmi viena no populārākajām Rīgas autoskolām ir autoskola Gross. Šo skolu zina pat tie, kuriem tiesības nav un arī netiek plānotas. Autoskola Gross ir dibināta tālajā 1994. gadā un kopš tā brīžā to ir absolvējuši vairāki tūkstoši jauno autovadītāju.

Autoskola gross gan B kategorijas, gan citu transportlīdzekļa vadītāja kategorijas ( A, B, BE,  C,  CE, D). Paralēli Gross palīdz iegūt arī atpūtas kuģa (līdz 20 m) un profesionālā autovadītāja (95 kods) kategoriju.

gross autoskolasAutoskola Gross piedāvā apmācību gan latviešu, gan krievu valodā. Atverot Gross mājas lapu tā atveras krievu valodā, līdz ar to var samērā droši apgalvot, ka Gross autoskolas īpašnieki ir krievvalodīgie. Tomēr, kā liecina mūsu pieredze autoskolas personāls (instruktori, teorijas pasniedzēji) savu lietu pārzina teicam un spēj loti labi vadīt kursus arī latviešu valodā.

Kur notiek Gross apmācība ?

Ņemot vērā, ka autoskola Gross darbojas jau gandrīz 20 gadus, tā ir izveidojusi arī plašu filiāļu tīklu, kas izvietotas gan Rīgas centrā, gan Pārdaugavā, gan Purvciemā un Pļavniekos.

Autoskola Gross filiāļu tīkls – (1.) Merķeļa 5, (2.) Merķeļa 6, (3.) Nīcgales 17a, (4.) Ogres 1, (5.) Ruses 22, (6.) Ulbrokas 3, (7.) Vaidavas 6, (8.) Vienības gatve 178/2.

Līdzīgi kā daudzas citas autovadītāju apmācības iestādes, arī autoskola Gross piedāvā dažādas akcijas un atlaides, kuru klāsts regulāri mainās. Ja vēlies uzzināt vairāk par Gross piedāvātajām apmācības iespējām un iespējams pat kļūt par autoskolas audzēkni, apmeklē Gross mājas lapu tūlīt.