GROSS

Autoskola GROSS

Neapšaubāmi viena no populārākajām Rīgas autoskolām ir autoskola Gross. Šo skolu zina pat tie, kuriem tiesības nav un arī netiek plānotas. Autoskola Gross ir dibināta tālajā 1994. gadā un kopš tā brīžā to ir absolvējuši vairāki tūkstoši jauno autovadītāju.

Autoskola gross gan B kategorijas, gan citu transportlīdzekļa vadītāja kategorijas ( A, AM, B, BE,  C,  CE, D). Paralēli Gross palīdz iegūt arī atpūtas kuģa (līdz 20 m) un profesionālā autovadītāja (95 kods) kategoriju.

gross autoskolasAutoskola Gross piedāvā apmācību latviešu un krievu valodā filiālēs Rīgā, Olainē un Daugavpilī. Teorijas apmācība iespējama arī tiešsaistē – online grupās.

Pēc statistikas autoskolu, ik gadu apmeklē gandrīz tūkstots topošo autovadītāju un absolūti lielākā daļa no viņiem kārto eksāmenus tieši B kategorijā. Uzsākt mācības šajā kategorijā var no 16 gadiem, bet CSDD eksāmenus kārtot, sasniedzot 18 gadu vecumu.

Kur notiek Gross apmācība?

Ņemot vērā, ka autoskola Gross darbojas jau gandrīz 20 gadus, tā ir izveidojusi arī plašu filiāļu tīklu, kas izvietotas gan Rīgas centrā, gan Pārdaugavā, gan Purvciemā un Pļavniekos.

Autoskola Gross filiāļu tīkls – (1.) Merķeļa 5, (2.) Merķeļa 6, (3.) Nīcgales 17a, (4.) Ogres 1, (5.) Ruses 22, (6.) Ulbrokas 3, (7.) Vaidavas 6, (8.) Vienības gatve 178/2.

Gross akcijas un atlaides

Autoskola “Gross” regulāri rīko dažādas akcijas vai rada īpašus kuponus, kas ļauj mācīties ar atlaidēm. Ja plānojat izmantot kādu akciju, ņemiet vērā, ka akcijas un kuponu atlaides nesummējas (varat izmantot tikai vienu)

Atsauksmes un sūdzības

Sūdzības par “Gross” autoskolu vai akcijas meklējiet internetā vai pie draugiem. No 2004. gada to ir beiguši tūkstošiem kursantu un noteikti to vidū ir arī kāds jūsu paziņa vai draugs. Pats svarīgākais – meklējiet atsauksmes par braukšanas instruktoriem. Tieši instruktors būs tas, kurš iemācīs jums braukt pareizi. Teoriju ir iespējams iemācīties arī pastāvīgi, tā nav īpaša problēma.

Kontakti

  • SIA “Gross”
  • Adrese: Merķeļa 6, Rīga,
  • Juridiskā adrese: Priedaines iela 35A, Rīga, LV-1029
  • Tel.: 67212202
  • Mājaslapa: https://www.gross.lv/


Jūs varētu interesēt arī autoskolu tops jeb reitings un citas autoskolas.