Autoskola Forwards

Forwards ir autoskola Rīgā, kuras primārā specializācija ir vieglo transportlīdzekļu vadītāju (B kategorija), kā arī motociklu vadītāju (A kategorija) apmācība.

Autoskolu ir izveidojuši paši braukšanas instruktori, kas iepriekš ir guvuši pieredzi citās autoskolās. Tā rezultātā labākā pieredze no dažādām mācību iestādēm ir apkopota vienā vietā, bet citur pieļautās kļūdas šeit ir izskaustas.

Forwards autoskola savā pieteikumā norāda, ka mērķis ir, nevis vienkārši apmācīt autovadītājus, bet palīdzēt studentiem kļūt par braukšanas lietpratējiem. Šāda pieeja ļauj iemācīt braukt bez bailēm jebkuras intensitātes satiksmes plūsmā pa Rīgas ielām. Lai tas izdotos tiek pieliktas pūles instruktoru psiholoģiskajā sagatavotībā, kas nav bez pamata.

Nav noslēpums, ka teorētiskās zināšanas un ceļu satiksmes noteikumus mēs varam iemācīties pastāvīgi vai ar nelielu teorijas instruktoru atbalstu. Sarežģītākā autoskolas apmācības daļa ir braukšanas nodarbības. Ja gadās instruktors, ar kuru neveidojas kontakts, došanās uz nodarbībām neradīs prieku. Lai no šādām situācijām izvairītos Forwards ir savācis braukšanas instruktorus, kas nodrošina kursantiem individuālu un pozitīvu attieksmi katrā nodarbībā.

Studenti var izvēlēties mācīties braukt ar vīriešu vai sieviešu kārtas instruktoru, ar manuālo vai automātisko ātrumkārbu, latviešu vai krievu valodas plūsmā.

Dzīvojiet ārpus Rīgas, bet vēlaties mācīties braukt pa Rīgas ielām? Tas ir iespējams, jo teorētiskās nodarbības autoskolā tiek pasniegtas primāri attālināti, t.i. caur internetu. Savukārt braukšanas apmācība noris pa galvaspilsētas autoceļiem.

Mūsuprāt, ir vērts uzreiz mācīties braukt Rīgā, lai nerodas situācija, ka braukšanas eksāmens CSDD ir nolikts kādā Latvijas mazpilsētā, bet nav pārliecība par savām spējām un uz Rīgu jābrauc tikai ar sabiedrisko transportu.

Kā notiek pieteikšanās braukšanas apmācībai?

Aizpildīt pieteikumu var autoskolas mājaslapā – https://forwards.lv, piezvanot pa tālruni 28622038 vai nosūtot e-pastu : info@forwards.lv.

Teorētiskās apmācības noris 2 vai 3 reizes nedēļā, rīta vai vakara grupās. Savukārt moto vai autovadītāju braukšanas apmācība notiek pēc individuālas vienošanās. Minimālais braukšanas nodarbību skaits ir 20 akadēmiskās stundas (45 minūtes) un katra nodarbība parasti ilgst 90 minūtes. Tas nozīmē, ka prasmīgākie kursanti jau pēc 10 braukšanas stundām varēs doties kārtot CSDD eksāmenu.

Praksē ar minimālo braukšanas nodarbību skaitu pietiek tikai daļai. Pārējiem, lai iegūtu pietiekamas prasmes un pārliecību par savām spējām ir vajadzīgas vairāk nodarbības.

Autoskolas priekšrocības

 • Apmācība B, A, A1, A2 un AM kategorijas transportlīdzekļu vadīšanā;
 • Braukšanas instruktori ar ilggadīgu pieredzi;
 • Mācies braukt ar automātisko ātrumkārbu vai manuālo (iesakam 2. variantu);
 • Pašiem savs autolaukums, kur trenēties figūras vai mācīties uzsākt braukt;
 • Elastīgs nodarbību grafiks;
 • Teorijas apmācība internetā (izvēlas vairums) vai klātienē;
 • Individuāla pieeja katram kursantam;
 • Lielākā daļa autoskolas kursantu nokārto eksāmenus ar pirmo reizi;
 • Pieteikšanās apmācībai un līguma parakstīšana iespējama arī internetā;
 • Labas atsauksmes no beidzējiem meklējiet pie paziņām, draugiem, forumos vai sociālajos tīklos.
 • Papildus pakalpojumi – ielas parkošanās kurss, iemaņu atjaunošanas kurss vai autoskolas ekspresskurss, kura laikā apmācība notiek īpaši intensīvi un īsākā laika ietvarā.

Atcerieties – papildus braukšanai kopā ar instruktoru, vienmēr varat praktizēties arī paši, ja vien blakus sēž autovadītājs, kuram ir vismaz 3 gadu braukšanas stāžs.

Forwards kontakti

 • Autoskola Forwards – IK “AB skola”
 • Kr. Valdemāra 14, 5. kab. Rīga