CREDO

Autoskola CREDO

Ja neesi vēl izvēlējis autoskolu, Creo ir viens no variantiem. Šī autoskola reizēm rīko akcijas, kas ļauj apgūt teorijas apmācību par samazinātu cenu.  Papildus jāpiemin, ka autoskolas Credo ļauj pēc līguma noslēgšanas mācības pabeigt trīs gadu laikā (pirms līguma slēgšanas vienmēr jāpievērš uzmanība šim punktam). Ja šāds punkts nav iekļauts tekstā, pastāv iespēja, ka par līguma pagarināšanu ik mēnesi būs jāmaksā 10 un vairāk eiro.

 

Pamatinformācija par autoskolu

Autoskola dibināta pirms vairāk kā 10 gadiem un savas pastāvēšans vēsturē ir apmācījusi vairāk kā 21 tūkstoti jauno autovadītāju. Autoskola piedāvā iegūt 10 veidu braukšanas apliecības (kategorijas) :

 • motocikli (A/A1);autoskola Credo
 • vieglais automobilis (B/BE);
 • kravas auto (C/C1/BC1/CE kategorija)
 • autobusi (D/D1 kategorija)
 • profesionālā autovadītāja kvalifikācija (95. kods)

Pašlaik uzņēmumā strādā 50 darbinieki un filiāles ir izvietotas Rīgā, Daugavpilī, Liepājā un Ventspilī. Saskaņā ar uzņēmuma pētījumiem autoskolu beidz 92% no apmācību uzsākušajiem, kas ir ārkārtīgi augsts rādītājs. Saskaņā ar CREDO sniegto informāciju 97% būtu gatavi ieteikt šo autoskolu arī saviem draugiem. Protams, jāņem vērā, ka šī informācija ir no pašas autoskolas, līdz ar to tās uzticamību var garantēt tikai viņi paši.

Kas Jāņem vērā pirms pieteikties autoskolā ?

Diemžēl, bet mācības autoskolā, visticamāk, izmaksās dārgāk nekā sākotnēji plānots. Tā nav Credo specifika, bet dzīves realitāte. Lielākās izmaksas parasti veido praktiskā braukšana kopā ar instruktoru. Tu vari samazināt izmaksas, ja papildus braukšanai ar Credo instruktoru mācīsies vadīt auto arī, izmantojot draugu vai radu automašīnu.

Lai izmantotu šo iespēju tavam labvēlim ir jābūt autovadītājam vismaz 3 gadus. Tiesa, jāatceras, ka tie autovadītāji, kas jau ilgstoši ir ieguvuši tiesības brauc savādāk nekā tiek prasīts eksāmenā. Draugi un tuvinieki var iemācīt braukt tā kā brauc visi pa Rīgas un Latvijas ielām un tas ir labi. Tajā pašā laikā, apmeklējot Credo, Tu iemācīsies braukt tā, kā vajadzīgs, lai noliktu Ceļu Satiksmes un Drošības direkcijas (CSDD) braukšanas eksāmenu. Līdzīgi kā jau bieži dzīvē arī CSDD eksāmens un reālā dzīve ir kā nakts pret dienu, bet tas nav svarīgi. Apmeklējot autoskolu, Tavs uzdevums ir iemācīties braukt vismaz formāli pareizi un iegūt kāroto autovadītāja apliecību.

CREDO  kontakti

Autoskola Credo ir atvērtas ļoti daudzas filiāles. Izvēlies sev tuvāko.

1. Rīgā

 • Kandavas 4,
 • Aspazijas bulvāris 32,
 • Kleistu iela 14,
 • Ozolciema iela 26,
 • Sarkandaugavas iela 22,
 • Purvciema iela 38,

2. Jelgavā

 • Pasta 47 -314 (Swedbanka ēkā)

3. Ventspils

 • Kuldīgas 22 2.stāvs (Ieeja no Lielās ielas)

4. Daugavpils

 • Rīgas 26-3.stāvs (Pretī Park Hotel Latgola)

5. Liepāja

Zivju 14 (Ofiss 2)
Autoskola dibināta 2001. gadā, piedāvā 10 kategoriju autovadītāju apmācību un tā ir viena no lielākajām Rīgā.  Pirms piesakies, iesakam izlasīt mūsu padomus par autoskolas un braukšanas instruktoru izvēli (skat. informāciju autoskolasriga.lv sākumā) un salīdzināt to ar citām skolām.


Kur uzzināt Credo atsauksmes ?

Ja neesi pārliecināts vai konkrētā autoskola ir Tev piemērota, aplūko atsauksmes mūsu forumā vai citur internetā. Lūdzu ņem vērā – pastāv samērā liela iespēja, ka atsauksmes par Credo vai jebkuru citu autoskolu raksta uzņēmuma pārstāvji vai konkurenti.  Ja Tev ir sava individuālā pieredze, padalies ar to mūsu forumā vai atsūti vēstuli (skat. sadaļu kontakti). Jo vairāk informācija (atsauksmes), jo lielāka iespēja nonākt pie patiesības.