Pages Navigation Menu

Autoskolas ir dažādas. Mēs palīdzam izvēlēties labāko.

autoskolas2

CREDO

Autoskola CREDO

Ja neesi vēl izvēlējis autoskolu, tad Credo varētu būt viena no labākajām izvēlēm, jo ir maksimāli godīga pret kursantiem. Credo regulāri rīko dažādas akcijas, kas ļauj apgūt teoriju bez maksas vai vismaz par zemāku maksu, taču tas nav galvenais. Ja esi lasījis rakstu par to, kā izvēlēties autoskolu, zināsi, ka viens no svarīgākajiem kritērijiem ir līguma derīguma termiņš. Daudzas autoskolas līgumā raksta, ka apmācība jāpabeidz 6 mēnešu laikā, pretējā gadījumā katru mēnesi par līguma pagarināšanu ir jāmaksā 10 Ls. Vairums jauno kursantu nepievērš tam uzmanību un pārmaksā reizēm pat 100 Ls. Credo šajā ziņā ir patīkams izņēmums. Noslēdzot līgumu ar autoskolu, variet turpināt apmācību 3 gadus bez papildus izmaksām.

Pamatinformācija par autoskolu

Autoskola dibināta pirms vairāk kā 10 gadiem un savas pastāvēšans vēsturē ir apmācījusi vairāk kā 21 tūkstoti jauno autovadītāju. Autoskola piedāvā iegūt 10 veidu braukšanas apliecības (kategorijas) :

 • motocikli (A/A1);autoskola Credo
 • vieglais automobilis (B/BE);
 • kravas auto (C/C1/BC1/CE kategorija)
 • autobusi (D/D1 kategorija)
 • profesionālā autovadītāja kvalifikācija (95. kods)

Pašlaik uzņēmumā strādā 50 darbinieki un filiāles ir izvietotas Rīgā, Daugavpilī, Liepājā un Ventspilī. Saskaņā ar uzņēmuma pētījumiem autoskolu beidz 92% no apmācību uzsākušajiem, kas ir ārkārtīgi augsts rādītājs. Vienlaikus, saskaņā ar CREDO sniegto informāciju 97% būtu gatavi ieteikt šo autoskolu arī saviem draugiem.

Kas Jāņem vērā pirms pieteikties autoskolā ?

Diemžēl, bet mācības autoskolā, visticamāk, izmaksās dārgāk nekā sākotnēji plānots. Tā nav Credo specifika, bet dzīves realitāte. Lielākās izmaksas parasti veido praktiskā braukšana kopā ar instruktoru. Tu vari samazināt izmaksas, ja papildus braukšanai ar Credo instruktoru mācīsies vadīt auto arī, izmantojot draugu vai radu automašīnu.

Lai izmantotu šo iespēju tavam labvēlim ir jābūt autovadītājam vismaz 3 gadus. Tiesa, jāatceras, ka tie autovadītāji, kas jau ilgstoši ir ieguvuši tiesības brauc savādāk nekā tiek prasīts eksāmenā. Draugi un tuvinieki var iemācīt braukt tā kā brauc visi pa Rīgas un Latvijas ielām un tas ir labi. Tajā pašā laikā, apmeklējot Credo, Tu iemācīsies braukt tā, kā vajadzīgs, lai noliktu Ceļu Satiksmes un Drošības direkcijas (CSDD) braukšanas eksāmenu. Līdzīgi kā jau bieži dzīvē arī CSDD eksāmens un reālā dzīve ir kā nakts pret dienu, bet tas nav svarīgi. Apmeklējot autoskolu, Tavs uzdevums ir iemācīties braukt vismaz formāli pareizi un iegūt kāroto autovadītāja apliecību.

CREDO  kontakti

Autoskola Credo ir atvērtas ļoti daudzas filiāles. Izvēlies sev tuvāko.

1. Rīgā

 • Kandavas 4,
 • Aspazijas bulvāris 32,
 • Kleistu iela 14,
 • Ozolciema iela 26,
 • Sarkandaugavas iela 22,
 • Purvciema iela 38,

2. Jelgavā

 • Pasta 47 -314 (Swedbanka ēkā)

3. Ventspils

 • Kuldīgas 22 2.stāvs (Ieeja no Lielās ielas)

4. Daugavpils

 • Rīgas 26-3.stāvs (Pretī Park Hotel Latgola)

5. Liepāja

Zivju 14 (Ofiss 2)
Autoskola dibināta 2001. gadā, piedāvā 10 kategoriju autovadītāju apmācību un tā ir viena no lielākajām Rīgā. Skola izvirzījusi sev mērķi kļūt par Rīgas un visas Latvijas vadošo autoskolu. Pirms piesakies, iesakam izlasīt mūsu padomus par autoskolas un braukšanas instruktoru izvēli un salīdzināt to ar citām skolām.


Kur uzzināt Credo atsauksmes ?

Ja neesi pārliecināts vai konkrētā autoskola ir Tev piemērota, aplūko atsauksmes mūsu forumā vai citur internetā. Lūdzu ņem vērā – pastāv samērā liela iespēja, ka atsauksmes par Credo vai jebkuru citu autoskolu raksta uzņēmuma pārstāvji vai konkurenti. No mūsu pieredzes šī konkrētā autoskola ir pat ļoti ok, bet, ja vari, uzzini arī draugu vai paziņu viedokli. Jo vairāk informācija (atsauksmes), jo lielāka iespēja nonākt pie patiesības.