Pages Navigation Menu

Autoskolas ir dažādas. Mēs palīdzam izvēlēties labāko.

Joki

Tu nekad pa īstam neiemācīsies lamāties pirms nedabūsi tiesības un nesāksi braukt ar mašīnu.

Nekad negadies mašīnām, kurām jau ir nepieciešams pamatīgs virsbūves remonts.

Ja auto ir aprīkots ar ABS ir jācenšas bremzēt maksimāli vēlu tādējādi nodrošinot, ka bremžu pretbloķēšanas sistēma ieslēdzas un sniedz tev mierīgu, patīkamu pēdu masāžu.

Auto vadītājs par pamatīgu ātruma pārsniegšanu nonācis tiesā. Tiesnesis viņam prasa – “Ko tu izvēlies, 300 latus vai 30 dienas? ” Autovadītājs atbild – “Es labāk ņemšu naudu, paldies.”

Uzmanīgs autovadītājs ir tas, kurš braucot paspēj pamanīt fotoradaru.

Lietas, ko nekad nevajag teikt ceļu policistam:
-Paturi lūdzu manu aliņu, lai es varu aizsniegt tiesības un tehnisko.
-Atvainojiet policista kungs, es nezināju, ka jūsu radars ir ieslēgts.
-Jūs taču nepārbaudīsiet manu bagāžnieku, vai ne?
-Tātad, cik tālu gribi, lai tevi aizved?
-O, super, jūsu kolēģis pirms pāris minūtēm arī tikai izteica brīdinājumu.

Es tev saku sievietes autovadītājs ir vienkārši sērga uz ceļa. Šodien braucu uz darbu pa šoseju, paskatos pa kreisi un tur brauc sieviete sarkanā džipā, ātrums ap 110km/h, seju piespiedusi vidējam spogulim un krāsoja sev uzacis! Skatoties uz viņu biju uz pāris sekundēm novērsies no ceļa, paskatoties priekšā redzēju, ka viņa jau ir ar pus mašīnu iebraukusi manā joslā. Tas mani tik ļoti pārbiedēja, ka man no rokām izkrita skuveklis un iekrita kafijā.

Ielas malā stāv ceļu policists, lūr no krūmiem, garām brauc golfiņš. Pašā pēdējā brīdī policists izlec no krūmiem, sāk svilpt, krata zizli un vēl izvel pistoli. Vādītājs izbīlī strauji bremzē, gandrīz apmet ar autiņu kūleni, apstājas, izkāpj ārā un jautā: “Vai viss kārtībā policista kungs?”
– “Jā, liekas, ka viss kārtībā” (skatās uz golfīņu). “Es arī sev gribu tādu pašu mašīnu nopirkt, bet čomi teica, ka golfiem bremzes baigi švakās..”

Vai esi kādreiz ievērojis, ka visi, kas brauc lēnāk par tevi ir idioti, bet tie, kas ātrāk maniaki?

Jaunietis kārto teorijas eksāmenu autoskolā, pasniedzējs jautā:
– Šeit ir krustojums, te tava mašīna, te tramvajs, te smagā mašīna. Kurš pirmais šķērsos krustojumu?
– Motocikls.
Pasniedzējs dusmās:
-Kur tev te uzradies motocikls! ??
– Kā lai es zinu, no kurienes tie vienmer uzrodas..

Tev ir jāmaina mašīna, ja:
1) tava mašīna ir tā sarūsējusi, ka to kopā tur tikai rūsa;
2) vienīgais iemesls, kādēļ ir nepieciešama aizmugurējā stikla apsilde ir, lai rokas nesaltu stumjot;
3) ik pēc 100 km ir jādodas uz autoservisu, lai nomainītu līmlentu.

Piedāvājums auto īpašniekiem

Posted by on Sep 30, 2015 in Blogs | Comments Off on Piedāvājums auto īpašniekiem

Piedāvājums auto īpašniekiem

Kopš 2015. gada katram automašīnas vai motocikla īpašniekam ir parādījusies iespēja iegūt papildus finansējumu uz laiku līdz pieciem gadiem. Piedāvājums paredz, ka auto īpašnieks ieķīlā savu transporta līdzekli vienlaikus saglabājot iespējas turpināt lietot savu automobili arī turpmāk. Lai pieteiktos pakalpojumam ir jāaizpilda pieteikums internetā. Šī brīža pieredze liecina, ka kredīts pret auto ķīlu internetā ļauj saņemt salīdzinoši lielākas summas nekā piedāvā mazo kredītu devēji. Vienlaikus ir pieejams arī elastīgāks aizdevuma atmaksas termiņš, kas ir būtiski situācijās, kad parādu nav iespējams atmaksāt īsā termiņā (viens līdz divi mēneši). Piesakoties pakalpojumam, tiek izvērtēta klienta maksātspēja un kredītvēsture, kas nozīmē, ka aizņemties šajos apstākļos var tikai tie klienti, kuriem ir regulāri ienākumi un vārds nav iekļauts parādnieku reģistros.

Aizdevuma izmaksas ir atkarīgas no a) summas, b) termiņa, c) klienta novērtējuma. Pirms piešķirt kredītu uzņēmums izvērtē klientu maksātspēju un potenciālos riskus. Zemākas procentu likmes tiek piemērotas tiem aizņēmējiem, kas iepriekš nav pieļāvuši nekādus pārkāpumus un saņem augstākus ienākumus. Lai arī tas neizklausās godīgi, tomēr aizdevējus var saprast. Arī ikviens no mums, aizdodot naudu svešiem cilvēkiem, vēlētos garantiju, ka saņems savu naudu atpakaļ. Galvenā garantija šajā gadījumā ir auto ķīla. Noformējot darījumu, automašīna tiek pārrakstīta uz aizdevēja vārdu, taču klients tiek ierakstīts kā auto lietotājs. Šāds juridiskais noformējums ir spēkā līdz brīdim, kamēr netiks izpildītas līgumsaistības. Kad tas izdarīts, dokumenti tiek atkārtoti pārrakstīti uz klienta vārda un tas var rīkoties ar automašīnu pēc saviem ieskatiem.

Piesardzība finanšu darījumos ir viens no svarīgākajiem aspektiem, lai darījums būtu veiksmīgs abām pusēm. Klients šajā darījumā riskē ar sava transporta līdzekļa ķīlas vērtību. Tā kā automašīna daudziem ir pirmās nepieciešamības prece, likumsakarīgi, ka maksājumu disciplīna ir salīdzinoši augsta. Gadījumos, kad saistības nav iespējams izpildīt tiek meklēti kompromiski, taču jārēķinās, ka aizdevēja pacietības mērs nav bezgalīgs. Tas nozīmē, ka apstākļos, kad rodas pamatotas šaubas par aizņēmēja vēlmi vai spēju pārskatāmā periodā izpildīt saistības, automašīna vai motocikls var tikt atsavināts. Lai tas nenotiktu ir svarīgi rūpīgi iepazīties ar līguma nosacījumiem un izvērtēt savas finansiālās iespējas.

Saskaņā ar Latvijas likumdošanu patērētājiem ir tiesības piedāvāt līguma izmaiņas apstākļos un aizdevēja pienākums ir šīs izmaiņas izvērtēt. Ja kompromisu nav iespējams atrast, klientam pastāv iespēja meklēt citu variantu. Apstākļos,  kad šīs tiesības netiek ievērotas vai citos neskaidros jautājumos ir vērts vērsties Patērētāju tiesību un aizsardzību centrā, lai saņemtu bezmaksas konsultāciju. Tā kā PTAC ir iestāde, kas piešķir licences nebanku aizdevējiem, tā ir uzskatāma par kompetentāko spēlētāju šajā jautājumā. Kopumā aizdevums pret auto ķīlu internetā ir salīdzinoši jauns finanšu pakalpojums, kura potenciāls nav vēl līdz galam apzināts. Ja plānojat aizņemties, aizņemieties atbildīgi.

Autoskolu atsauksmes

Posted by on Nov 7, 2013 in Blogs | Comments Off on Autoskolu atsauksmes

Autoskolu atsauksmes

Nevienam nav noslēpums, ka autoskolas izvēle ir viegls lēmums tikai tiem, kas dzīvo laukos, kur ir tikai viena mācību iestāde. Dzīvojot pilsētā, sevišķi Rīgā izvēles iespējas ir krietni lielākas, taču tas neko daudz neatvieglo, jo piedāvājums ir ļoti plašs. Ideālā gadījumā kāds no draugiem vai radiem ir nesen pabeidzis autovadītāju apmācību un var palīdzēt pieņemt pārdomātu lēmumu, balstoties uz savu pieredzi. Diemžēl šāda iespēja parasti ir tikai jauniešiem, jo sasniedzot 18 – 25 gadu vecumu lielākā daļa cenšas nokārtot tiesības.

Ko darīt pārējiem?  Liela daļa izvēlas uzticēties komentāriem internetā, taču tas nav pareizi. Varam samērā droši pieņemt, ka lielu daļu šo atsauksmju raksta pašu autoskolu pārstāvji (pozitīvas) vai to konkurenti (sliktas). No otras puses, vismaz daļa slikto atsauksmju varētu būt patiesas, jo cilvēkiem ir nosliece pateikt slikto, bet noklusēt pozitīvo. Viss, protams, būtu labi, bet, uzzinot, cik kāda autoskola vai braukšanas instruktors ir slikts, nevienam labāk nepaliek.

Kā uzzināt reālas autoskolu atsauksmes ?

Ja tuvāko paziņu lokā  nav iespējams uzzināt reālas atsauksmes par pieredzi, apmeklējot skolu, pēdējo 2 -4 gadu laikā ir iespējams cits risinājums. Sociālie tīkli ļauj sazināties ar cilvēkiem, ko neesi saticis jau daudzus gadus. Ja esi gana drosmīgs, vari izsūtīt vēstuli visiem saviem paziņām un draugiem (facebook vai draugiem.lv). Kādu atbildi noteikti saņemsi, kas būs labāk nekā nekas.

Otrs variants ir ielūkoties CSDD mājas lapā, kur publicēta statistika par autoskolu beidzēju sekmību, kārtojot teorētisko un praktisko eksāmenu pirmajā reizē. Dati par kursantiem, kas izkrīt un nokārto eksāmenu ar otro reizi diemžēl netiek piedāvāti, kas ir liels trūkums, jo daudzi nokārto eksāmenu ar otro reizi, bet mācību iestāžu, pasniedzēju statistika ir sabojāta.

Trešais variants ir vienkārši pieteikties jebkurā no autoskolām, kas piedāvā zemākas izmaksas. Reālais finansiālais ietaupījums gan būs nevis no atlaides dokumentu noformēšanai vai teorijai, bet no tā, cik ātri iemācīsies braukt. Daudzu kursantu pieredze liecina, ka iespējams ietaupīt līdz 500 eiro, ja, uzsākot braukšanu, ir labi apgūta teorija. Ceļu Satiksmes noteikumu pārzināšana ir kā drošs pamats, uz kura stāvot var pieņemt pārdomātākus lēmumus, nebraucot kā robotam, kas tikai seko braukšanas instruktora padomiem.

Tiem, kas vēlas mācīties autoskolā, kas nemēģina apkrāpt savus klientus ar pretrunīgiem līguma nosacījumiem ir vērts, ielūkoties, ko piedāvā autoskola credo, taču vienlaikus neazmirstot papētīt arī citas akcijas. Lai arī credo vairumā gadījumu piedāvā labākos nosacījumus, tomēr reizēm autoskola, kas ir tuvāk pie mājām būs izdevīgāka un ietaupīsies arī laiks, kas jāpavada ceļā.

Ja neesi pārliecināts, kuras mācību iestādes piedāvājums ir Tev piemērotākais, ielūkojies mūsu forumā. Iespējams, citu pieredze noderēs.

95 kods Rīgā

Posted by on Oct 25, 2013 in Blogs | Comments Off on 95 kods Rīgā

95 kods Rīgā

95 kods  – profesionālā autovadītāja apliecība

Ja vēlies būt profesionāls autovadītājs, kas veic komercpārvadājumus ar attiecīgas kategorijas transportlīdzekli, Tev ir vajadzīgs 95 kods.

Kas ir 95 kods ?

Šobrīd 95 kods ir tas, kas nošķir parastos autovadītājus no profesionāļiem (komerciālo pārvadājumu veicējiem). Prasību pēc šādas kvalifikācijas nosaka gan ES direktīvas, gan Latvijas nacionālā likumdošana. 95 kods Rīgā, Jelgavā vai citviet Latvijā ir iegūstams salīdzinoši vienkārši un neaizņem daudz laiku.

Kas vajadzīgs, lai iegūtu 95 koda kvalifikāciju ?

Saskaņā ar Ceļu satiksmes un drošības direkcijas prasībām, 95 kods var tikt iegūts, ja ir iepriekš pabeigta attiecīgās kategorijas apmācība autoskolā. Kvalifikācijas iegūšanai ir jānokārto eksāmens, kas ietver šādus soļus:

 • ceļu satiksmes noteikumu teorijas eksāmens (30 minūtēs jāatbild uz 35 jautājumiem) (pieļaujamās kļūdas – 3);
 • padziļinātais teorijas eksāmens atbilstoši izvēlētajai kategorijai (60 minūtēs jāatbild uz 45 jautājumiem) (pieļaujamās kļūdas – 5);
 • praktiskā daļa 3 fāzēs – (a) trīs jautājumi par kravas nostiprināšanu, auto uzbūvi un aprīkojumu, (b) braukšanas figūras, (c) praktiskā braukšana 1,5 studnas ceļu satiksmē ;
Eksāmena vērtēšana

95. koda teorijas eksāmens tiek vērtēts saskaņā ar testa rezultātiem. Praktiskās daļas eksāmens profesionālās kvalifikācijas autovadītiem tiek vērtēts saskaņā ar MK noteikumiem Nr. 103 “Transportlīdzekļu vadītāju tiesību iegūšanas un atjaunošanas kārtība un vadītāja apliecības izniegšanas, apmaiņas un atjaunošanas kārtība”.

95. koda apliecības derīguma termiņš

Saskaņā ar LR likumdošanu iegūtā profesionā vadītāja apliecība ir derīga 5 gadus. Lai saglabātu iegūto kvalifikāciju, autovadītājam ir noteiktajā laika posmā jāiziet atkārtota apmācība (ilgums 35 stundas). Pašlaik 95. kods iegūstams Rīgā, Jelgavā, Ventspilī, Liepājā un citviet Latvijā.

Kā pārbaudīt eļļas līmeni savam auto

Posted by on Aug 7, 2013 in Blogs | Comments Off on Kā pārbaudīt eļļas līmeni savam auto

Kā pārbaudīt eļļas līmeni savam auto

Sēžot autoskolas solā, vai vēl tikai domājot par mācību uzsākšanu, ir svarīgi jau sākotnēji saprast, ka autoskolas iemāca tikai pašu minimumu. Pareiza eļļas līmeņa uzturēšana automašīnas motorā ir izšķiroši svarīga, lai nodrošinātu tā ilgtspējīgu darbību. Tajā pašā laikā autoskolā tam tiek pievērsta maza uzmanība. Vienlaikus arī daudzi auto instruktori šo jautājumu neuzskata par uzmanības vērtu. Galarezultātā var izrādīties, ka, tuvojoties CSDD eksāmenam, kursants to  nemaz nezina. Kā pārbaudīt eļļas līmeni automašīnai un, kā to izdarīt pareizi, par to turpinājumā.

Cik bieži pārbaudīt eļļas līmeni motorā ?

Vispārējas rekomendācijas paredz, ka motora eļļas līmeni ir jāpārbauda vismaz 1 reizi mēnesī. Iespējams, ka jums nebūs nekāds pārsteigums uzzināt, ka vairums šo rekomendāciju ignorē. Vairums jauno auto vadības panelis ir aprīkots ar brīdinājuma sensoriem, no kuriem viens atvēlēts tieši eļļas līmenim. Ja lampiņa iedegas dzeltenā krāsā, ir steidzīgi jādodas uz tuvāko benzīntanku, lai nopirktu eļļu. Ja panelī iedegas sarkanā lampiņa, tad braukšana ir jāmet pie malas, jo, turpinot braukt, pastāv risks motoram nodarīt neatgriezeniskus bojājumus.

Eļļas līmeņa pārbaude – soli pa solim

Pārbaudot eļļas līmeni, ir svarīgi, lai auto atrastos uz līdzenas virsmas un dzinējs ir apturēts vismaz 5 minūtes. Pēc tam veic šādas darbības:

 • atver motora pārsegu (kapots);
 • izvelc eļļas mērstieni no motora un notīri to lupatiņā vai salvetē;
 • ieliec mērstieni atpakaļ līdz pašam galam un pagaidi pāris sekundes;
 • izvelc mērstieni un aplūko kāds ir eļļas līmenis motorā.

Uz mērstieņa ir norādītas dažādas atzīmes, kas ļaus nekļūdīgi izdarīt secinājumus par to, vai eļļas daudzums motorā atbilst normai. Situācijās, kad eļļas līmenis ir zem minimālās atzīmes vai tuvu tai, ir svarīgi papildināt eļļas daudzumu motorā ar atbilstošu dzinēja eļļu.

Kā pieliet eļļu ?

Lai motors arī turpmāk funkcionētu kā pienākas, ir būtiski izmantot tieši to eļļu, kas ir paredzēta konkrētā auto dzinējam. To, kāda tieši eļļa Tev nepieciešama vari uzzināt automašīnas grāmatiņā vai konsultējoties ar auto servisa speciālistiem. Atkārtosim – pirms pieliet eļļu vismaz dažas minūtes paturi automašīnu izslēgtu. Pretējā gadījumā Tu riskē iegūt apdegumu. Kamēr gaidi, eļļa notecēs atpakaļ dzinējā. Kad laiks pagājis, atskrūvē motora korķi un ielej eļļu.

Atceries, kas par daudz par skādi. Lai nesabojātu savu motoru ar pārlieku centību lej eļļu pamazām. Ja mērstienis rāda, ka eļļa ir zem kritiskās atzīmes, droši vari ieliet 1 l – 1,5 l. Pretējā gadījumā lej ne vairāk kā 500 ml un pēc ieliešanas uzgaidi 20 sekundes, tad izmēri līmeni atkārtoti. Prakse liecina, ka ielejot eļļu par daudz no motora ārā nāks balti dūmi un tālāk braukt nedrīkstēs. Risinājums ? Jālien zem auto un jānolej eļļa. Alternatīva – zvans uz servisu, lai atbrauc palīgā. Darbināt ilgstoši auto, kurā ielieta pārāk daudz eļļa nedrīkst.

 

Vasaras riepas

Posted by on Apr 10, 2013 in Blogs | 0 comments

Vasaras riepas

Saskaņā ar LR likumdošanu ikvienam transportlīdzeklim, kura pilna masa nepārsniedz 3,5 tonnas, kā arī to piekabēm ir jābūt aprīkotām ar ziemas riepām periodā no 1. decembra līdz 1 martam. Turpretim riepas ar radzēm ir atļauts izmantot no 1. oktobra līdz 1. maijam. Visā pārējā laikā ir atļauts pārvietoties ar vasaras riepām. 

Teorētiski ar ziemas riepām ir atļauts braukt visu cauru gadu, taču liela daļa autovadītāju tās cenšas nomainīt maksimāli ātri. Pašreizējos apstākļos, kad pavasaris nav atnacis pat aprīlī pāreja uz vasaras riepām būtu neprāts. Ne mazums ir redzēts, ka autovadītāji, kas no rīta dodas uz darbu ar mokām izbrauc no stāvvietas, jo auto pa nakti ir piesalis vai gluži vienkārši sniega sega ir tik bieza, ka to izdarīt ir ļoti grūti. Ziemas riepām tomēr ir daudz labāka saķere, tās ir mīkstākas un galarezultātā autovadītājs, tomēr dodas savos darbos. Gadījumā, ja transportlīdzeklis būtu aprīkots ar vasaras riepām, auto paliktu turpat uz vietas, bet, ja izdotos aizbraukt autovadītājs apdraudētu ne tikai savu, bet arī visu apkārtējo dzīvību.

Parūpējieties par sevi, tuviniekiem un apkārtējiem. Nelieciet vasaras riepas, kamēr naktī temometra stabiņš vēl nokrīt zem 0 grādiem pēc Celsija.

CSDD braukšanas eksāmens – autoskolu statistika

Posted by on Apr 8, 2013 in Statistika | 0 comments

CSDD braukšanas eksāmens – autoskolu statistika

Katrs kursants, kas kārto CSDD braukšanas eksāmenu vienlaiku ietekmē ne tikai sava braukšanas instruktora reitingu, bet arī savas autoskolas reitingu. Statistika ir nesaudzīga un atspoguļo tikai sekmes pirmajā mēģinājumā, līdz ar to nav pat svarīgi, ka autoskolas A audzēkņi izkrīt pirmajā, bet pilnīgi visi nokārto eksāmenu otrajā reizē. Vairumam no mums CSDD braukšanas eksāmens asociējas tikai ar b kategorijas eksāmenu, taču daļa Latvijas iedzīvotāju nolemj iet soli tālāk un iegūt motocikla, kravas auto, laivas, tramvaja vai kādas citas transportlīdzekļa kategorijas vadīšanas tiesības.

Kopumā Latvijā šobrīd darbojas vairāk kā 200 autoskolas, no kurām lielākā daļa likumsakarīgi atrodas Latvijas galvaspilsētā, Rīgā, pilsētā, kur dzīvo aptuveni puse no visiem Latvijas iezīvotājiem. Ja arī Tu meklē autoskolu, tad sadarbībā ar autoskolasriga.lv vari atrast sev izdevīgāko un labāko piedāvājumu. Sadaļā visas autoskolas esam apkopojuši Rīgas populārākās jauno autovadītāju mācību iestādes, kuras ik gadu apmeklē vairāk kā 75% no kopējā Rīgas jauno autovadītāju skaita.

AUTOSKOLU STATISTIKA UN REITINGS CSDD BRAUKŠANAS EKSĀMENĀ

Nr. Autoskolas nosaukums Kārtoja (B) Nokārtoja (B) Procents (B) Kārtoja A,A1,A2 Nokārtoja A,A1,A2 Procents A,A1,A2 Kārtoja (pārējie) Nokārtoja (pārējie) Procents (pārējie)
1 AIZKRAUKLES NOVADA ĢIMNĀZIJA 12 8 66,67 0 0   0 0  
2 AS TALSU AUTOTRANSPORTS 0 0   0 0   13 12 92,31
3 CESVAINES VIDUSSKOLA 21 14 66,67 0 0   0 0  
4 CĒSU PROFESIONĀLĀ VIDUSSKOLA 13 9 69,23 0 0   0 0  
5 CĪRAVAS PROFESIONĀLĀ VIDUSSKOLA 2 1 50 0 0   0 0  
6 ENGURES VIDUSSKOLA 2 1 50 0 0   0 0  
7 GUNĀRA OZOLIŅA INDIVIDUĀLAIS KOMERSANTS 16 8 50 0 0   0 0  
8 IK “BORGS” 9 7 77,78 0 0   0 0  
9 IK “IEVIŅAS AUTOSKOLA” 1 0 0 0 0   0 0  
10 IK “OTTO JĀNIS” 18 1 5,56 0 0   0 0  
11 IK “UNIVERSĀLS” 2 1 50 0 0   1 1 100
12 IK A.PORIEŠA AUTOSKOLA 37 19 51,35 12 12 100 28 21 75
13 IK AAA 101 71 70,3 2 1 50 11 6 54,55
14 IK AĢIS UN KO 9 7 77,78 0 0   0 0  
15 IK AIVARA AUTOSKOLA 2 1 50 0 0   0 0  
16 IK ANKAR 3 1 33,33 0 0   0 0  
17 IK AUTO LAIME 16 5 31,25 0 0   0 0  
18 IK AUTOPROFIT 3 1 33,33 0 0   0 0  
19 IK AUTOSKOLA B 62 35 56,45 0 0   0 0  
20 IK AUTOSKOLA DRIVE 4 2 50 0 0   0 0  
21 IK AUTOTESTS 3 1 33,33 0 0   0 0  
22 IK BORA LD 30 12 40 0 0   0 0  
23 IK DAIGAS AUTO 70 45 64,29 2 1 50 1 1 100
24 IK DISTANCE 20 15 75 4 3 75 0 0  
25 IK ERKOS 21 8 38,1 6 5 83,33 2 2 100
26 IK GALANTS AUTO 9 0 0 0 0   0 0  
27 IK GK 1111 1 0 0 0 0   0 0  
28 IK IEVA AUTO 30 20 66,67 8 3 37,5 0 0  
29 IK KAIRA AUTOSKOLA 14 10 71,43 0 0   0 0  
30 IK KURZEMES AUTOSKOLA 10 4 40 0 0   0 0  
31 IK KUZMIČI 16 7 43,75 5 4 80 3 2 66,67
32 IK KUZMIČI J 44 20 45,45 1 1 100 18 12 66,67
33 IK M-KLASS 10 4 40 11 5 45,45 15 5 33,33
34 IK MATADORS L 23 9 39,13 0 0   0 0  
35 IK MELOSS 2 2 100 0 0   0 0  
36 IK MIHAILS MASLOVS 13 5 38,46 0 0   0 0  
37 IK MODULIS V 21 13 61,9 1 1 100 0 0  
38 IK PĒTERIS R 15 11 73,33 0 0   0 0  
39 IK PĻAVIŅU AUTOSKOLA 5 2 40 0 0   0 0  
40 IK RE.MI.EL 38 16 42,11 0 0   0 0  
41 IK SINDERLEND 10 4 40 0 0   0 0  
42 IK U &M AUTO 16 12 75 0 0   0 0  
43 IK VIKSAR 15 6 40 0 0   12 6 50
44 IK VILNIS BOGDANOVS 12 7 58,33 0 0   0 0  
45 INDIVIDUĀLAIS KOMERSANTS ULDIS MANGALIS 40 29 72,5 1 1 100 0 0  
46 JAUNGULBENES PROFESIONĀLĀ VIDUSSKOLA 1 0 0 0 0   0 0  
47 JAUNIEŠU UN PIEAUGUŠO IZGLĪTĪBAS BIEDRĪBA HILARUS 7 5 71,43 0 0   1 0 0
48 JAUNPILS VIDUSSKOLA 5 2 40 0 0   0 0  
49 JŪRMALAS BĒRNU UN JAUNIEŠU INTEREŠU CENTRS 3 1 33,33 0 0   1 0 0
50 JŪRMALAS TEHN. JAUNRADES, SPORTA UN ATPŪTAS CENTRS 1 0 0 0 0   0 0  
51 ĶEKAVAS VIDUSSKOLA 13 4 30,77 0 0   0 0  
52 LATVIJAS LAUKSAIMNIECĪBAS UNIVERSITĀTE 8 3 37,5 0 0   0 0  
53 LIELVĀRDES NOV. PAŠVALDĪBA JUMPRAVAS VIDUSSKOLA 3 1 33,33 0 0   0 0  
54 LIEPĀJAS BĒRNU UN JAUNIEŠU TEHN. JAUNRADES CENTRS 1 1 100 0 0   0 0  
55 LIEPĀJAS PILSĒTAS IZGLĪTĪBAS PĀRVALDE 3 2 66,67 0 0   0 0  
56 MALNAVAS KOLEDŽA 1 1 100 0 0   0 0  
57 OGRES VALSTS TEHNIKUMS 36 16 44,44 0 0   0 0  
58 PIKC KANDAVAS VALSTS LAUKSAIMNIECĪBAS TEHNIKUMS 32 19 59,38 0 0   5 3 60
59 PRIEKUĻU UN JĀŅMUIŽAS VALSTS TEHNIKUMS 24 13 54,17 0 0   0 0  
60 SIA ” ANDREJA AUTOSKOLA” 11 7 63,64 0 0   0 0  
61 SIA “AIVAN” 2 1 50 0 0   0 0  
62 SIA “AREMS – JT” 0 0   1 1 100 0 0  
63 SIA “AUTO-MADARA” 36 18 50 0 0   0 0  
64 SIA “AUTOSKOLA BCDE” 25 9 36 4 2 50 34 22 64,71
65 SIA “AUTOSKOLA START” 3 3 100 0 0   0 0  
66 SIA “BUSINESS SERVICE” 5 1 20 0 0   0 0  
67 SIA “DISKS D” 2 1 50 0 0   0 0  
68 SIA “GEPARDS” 11 6 54,55 0 0   3 3 100
69 SIA “HELIKS” 5 4 80 0 0   0 0  
70 SIA “LAUCIŅI PLUS” 1 0 0 0 0   0 0  
71 SIA “LEONI” 2 1 50 0 0   0 0  
72 SIA “LUSS” (“AB AUTOSKOLA”) 1 0 0 0 0   0 0  
73 SIA “O’NEIL” 23 11 47,83 0 0   0 0  
74 SIA “TEHNISKĀ AUTOSKOLA” 45 22 48,89 0 0   0 0  
75 SIA 1 A FORTŪNA 22 7 31,82 22 10 45,45 31 16 51,61
76 SIA A-SKOLA (AUTODINAMIKA) 51 20 39,22 0 0   0 0  
77 SIA A.D.STREEM 23 13 56,52 0 0   0 0  
78 SIA ABAVAPLUSS 46 25 54,35 5 5 100 3 2 66,67
79 SIA AG-ARMA 617 300 48,62 18 12 66,67 46 23 50
80 SIA AGR AUTO PLUS 38 23 60,53 6 4 66,67 32 25 78,13
81 SIA AKMENS UN CO 70 48 68,57 31 24 77,42 14 11 78,57
82 SIA AL & EJA 2 1 50 0 0   0 0  
83 SIA ALEKS N 20 5 25 0 0   0 0  
84 SIA ALFA AUTO 10 5 50 0 0   0 0  
85 SIA ALTERA PARS 26 12 46,15 5 4 80 0 0  
86 SIA AMANDA (AUTOSKOLA SPRĪDĪTIS) 64 46 71,88 0 0   0 0  
87 SIA AR BRUNO 10 6 60 0 0   0 0  
88 SIA AREMS AR 0 0   0 0   3 2 66,67
89 SIA AUTEGS 64 32 50 11 9 81,82 2 2 100
90 SIA AUTO FLORA 31 17 54,84 0 0   11 10 90,91
91 SIA AUTO LĪGA 11 7 63,64 0 0   0 0  
92 SIA AUTO PRIEKS 1009 554 54,91 42 24 57,14 132 61 46,21
93 SIA AUTO-MOTO VIDZEME 38 27 71,05 2 0 0 0 0  
94 SIA AUTOAMATNIEKS 190 111 58,42 12 10 83,33 236 171 72,46
95 SIA AUTOGALAKTIKA 6 1 16,67 0 0   0 0  
96 SIA AUTOGURU 52 24 46,15 2 1 50 0 0  
97 SIA AUTOJOMA 6 4 66,67 0 0   8 5 62,5
98 SIA AUTOLAIME 85 34 40 16 4 25 69 45 65,22
99 SIA AUTOMOTOSKOLA 1 0 0 61 40 65,57 0 0  
100 SIA AUTOPROFS 141 86 60,99 22 21 95,45 91 85 93,41
101 SIA AUTOSKOLA A 13 4 30,77 0 0   0 0  
102 SIA AUTOSKOLA ABC 45 19 42,22 8 4 50 0 0  
103 SIA AUTOSKOLA BERĢI 80 41 51,25 1 1 100 10 7 70
104 SIA AUTOSKOLA KRISTĪNE 68 32 47,06 0 0   0 0  
105 SIA AUTOSKOLA LATGALE 7 5 71,43 3 3 100 27 19 70,37
106 SIA AUTOSKOLA LĪVĀNI 46 35 76,09 0 0   4 3 75
107 SIA AUTOSKOLA PILOTS 18 11 61,11 0 0   0 0  
108 SIA AUTOSKOLA PRESTO 14 6 42,86 2 1 50 15 7 46,67
109 SIA AUTOSKOLA SĀKUMS 1 0 0 0 0   0 0  
110 SIA AUTOSKOLA VANAGS 1 1 100 0 0   0 0  
111 SIA AUTOSKOLA VIKTORIA 282 173 61,35 12 8 66,67 19 14 73,68
112 SIA AUTOVADĪTĀJS 13 8 61,54 1 1 100 0 0  
113 SIA BAGUK2 (AUTOSKOLA “ZEBRA”) 52 17 32,69 0 0   0 0  
114 SIA BALVI AUTO 22 14 63,64 0 0   0 0  
115 SIA BARONSR 77 61 79,22 7 7 100 26 23 88,46
116 SIA BRAUKŠANAS KLASE 20 12 60 0 0   0 0  
117 SIA BUSINESS GROUP 1 1 100 0 0   0 0  
118 SIA BUTS 114 71 62,28 1 1 100 27 22 81,48
119 SIA CEĻŠ-2 15 10 66,67 9 3 33,33 13 10 76,92
120 SIA CITA AUTOSKOLA 103 61 59,22 0 0   0 0  
121 SIA CREDO 3 748 353 47,19 51 27 52,94 168 85 50,6
122 SIA CRESCO 77 27 35,06 78 41 52,56 85 34 40
123 SIA DELTA 9V 5 3 60 0 0   5 4 80
124 SIA DRAUGU AUTOSKOLA 34 19 55,88 1 0 0 7 6 85,71
125 SIA DRONGO 24 15 62,5 0 0   0 0  
126 SIA DROŠAS BRAUKŠANAS SKOLA 17 5 29,41 7 5 71,43 0 0  
127 SIA DSI 235 140 59,57 6 5 83,33 14 10 71,43
128 SIA DUKĀNS 25 17 68 0 0   0 0  
129 SIA DZINTARJŪRA 60 34 56,67 7 5 71,43 3 2 66,67
130 SIA EB AUTO (AUTOSKOLA RESPEKTS) 16 7 43,75 0 0   0 0  
131 SIA EDIS 171 114 66,67 0 0   0 0  
132 SIA EINŠTEINS 176 128 72,73 14 9 64,29 4 4 100
133 SIA EŅĢEĻU TAURES 2 2 100 0 0   0 0  
134 SIA EZERMALAS AUTOSKOLA 153 83 54,25 5 5 100 92 70 76,09
135 SIA FORMULA JM 86 51 59,3 0 0   5 2 40
136 SIA GROBIŅAS AUTOSKOLA 19 6 31,58 1 1 100 2 1 50
137 SIA GROSS 797 362 45,42 33 15 45,45 101 55 54,46
138 SIA GSD 13 7 53,85 0 0   0 0  
139 SIA GULBENES AUTO-MOTO 78 51 65,38 17 17 100 87 73 83,91
140 SIA GULBENES AUTOAPMĀCĪBAS CENTRS 148 108 72,97 17 16 94,12 61 48 78,69
141 SIA HANDA 47 16 34,04 0 0   0 0  
142 SIA HELIKS A 88 57 64,77 0 0   0 0  
143 SIA I-VIDE 9 2 22,22 0 0   11 6 54,55
144 SIA IEVAS SKOLA 78 51 65,38 0 0   15 11 73,33
145 SIA IZGLĪTĪBAS UN KULTŪRAS MANTOJUMA ZELTA VĀRTI 39 15 38,46 0 0   0 0  
146 SIA JANAUTO 55 36 65,45 0 0   46 30 65,22
147 SIA JELGAVAS AUTOSKOLA 24 14 58,33 0 0   0 0  
148 SIA JUGO 12 7 58,33 1 1 100 1 1 100
149 SIA K.USTUPA AUTOSKOLA 66 35 53,03 8 6 75 32 27 84,38
150 SIA KADRI 121 68 56,2 0 0   0 0  
151 SIA KALVA-Z 8 4 50 0 0   0 0  
152 SIA KONI 98 47 47,96 4 1 25 8 6 75
153 SIA KRISTĪNE AUTOSKOLA 85 34 40 6 3 50 12 11 91,67
154 SIA KULDĪGAS AUTOSKOLA 53 29 54,72 14 12 85,71 72 44 61,11
155 SIA LB-DZ 1 0 0 0 0   0 0  
156 SIA LEMISELES AUTOSKOLA 15 11 73,33 0 0   0 0  
157 SIA LIELVĀRDES AVOTI 28 6 21,43 0 0   0 0  
158 SIA LIEPĀJAS TRANSPORTS 5 0 0 0 0   0 0  
159 SIA LORIKA 17 11 64,71 0 0   0 0  
160 SIA LPAA-LATVIJAS PROFESIONĀLO AUTOVADĪTĀJU ASOCIĀCIJA 10 7 70 0 0   63 48 76,19
161 SIA LUX 13 8 61,54 1 0 0 19 9 47,37
162 SIA MĀCĪBU CENTRS KRASTS & ST 44 10 22,73 5 4 80 140 80 57,14
163 SIA MĀCĪBU CENTRS VANAGS 2 1 50 0 0   0 0  
164 SIA MBR (AUTOSKOLA “FORTŪNA”) 168 69 41,07 12 5 41,67 260 161 61,92
165 SIA MBR1 1 1 100 0 0   0 0  
166 SIA MODRA AUTOSKOLA 3 0 0 0 0   0 0  
167 SIA MONDEOS 20 14 70 1 1 100 2 1 50
168 SIA OAAC 11 4 36,36 2 2 100 15 12 80
169 SIA OLENS-S 32 13 40,63 0 0   0 0  
170 SIA ORSONS 18 7 38,89 0 0   0 0  
171 SIA RALLI 9 5 55,56 0 0   0 0  
172 SIA REAL PROFF 24 10 41,67 1 1 100 58 27 46,55
173 SIA RGAA 26 15 57,69 0 0   0 0  
174 SIA RIPO A 18 7 38,89 0 0   1 1 100
175 SIA ROKSANA 1 1 100 0 0   1 1 100
176 SIA SALDUS AUTOSKOLA 125 87 69,6 3 3 100 6 5 83,33
177 SIA SATIKSME-Z 23 13 56,52 0 0   0 0  
178 SIA SIGMA-M 9 3 33,33 0 0   0 0  
179 SIA SINDEN 30 9 30 0 0   0 0  
180 SIA SPORTS UN TEHNIKA 106 64 60,38 16 15 93,75 46 37 80,43
181 SIA STARTS AP 51 32 62,75 0 0   0 0  
182 SIA STNIG 202 99 49,01 34 25 73,53 21 20 95,24
183 SIA STRAUSS 4 1 25 5 3 60 0 0  
184 SIA ŠNEIDERS UN AUTO 81 44 54,32 1 1 100 14 12 85,71
185 SIA TAVA SKOLA 43 26 60,47 0 0   2 1 50
186 SIA TRIUMF V 31 17 54,84 0 0   0 0  
187 SIA TUKUMA AUTOAPMĀCĪBAS CENTRS 6 3 50 0 0   27 21 77,78
188 SIA UNAMIKS 32 14 43,75 0 0   0 0  
189 SIA UNIVERSĀLS PLUS 47 34 72,34 0 0   14 11 78,57
190 SIA URALMOTO (AUTOSKOLA “BAIKERS”) 0 0   6 5 83,33 0 0  
191 SIA UTK LOGISTICS 51 33 64,71 3 3 100 0 0  
192 SIA V & RIM (AUTOSKOLA”KADETS”) 18 15 83,33 0 0   0 0  
193 SIA VAIROGS 21 6 3 50 0 0   0 0  
194 SIA VANAGS 242 127 52,48 2 2 100 13 10 76,92
195 SIA VĀVERE.J 38 25 65,79 0 0   0 0  
196 SIA VENTA AUTO 69 37 53,62 1 0 0 0 0  
197 SIA VIKINGI 199 121 60,8 10 8 80 287 185 64,46
198 SIA VILAZA 108 37 34,26 0 0   0 0  
199 SIA VILLAS D (AUTOSKOLA “IMPĒRIJA”) 172 73 42,44 0 0   37 28 75,68
200 SIA VINTRAS 49 21 42,86 6 2 33,33 8 5 62,5
201 SIA VIP AUTOSKOLA 13 9 69,23 3 3 100 20 13 65
202 SIA VLZK 50 20 40 3 2 66,67 0 0  
203 SIA VNK 1 56 13 23,21 0 0   0 0  
204 SIA VTU VALMIERA 0 0   0 0   35 29 82,86
205 SIA ZAĻĀ GAISMA 12 6 50 1 0 0 9 4 44,44
206 SIA ZEMGALES AUTO MOTO SKOLA 43 25 58,14 1 1 100 0 0  
207 SIA ZUMMER 26 8 30,77 1 0 0 0 0  
208 SMILTENES VALSTS TEHNIKUMS- PROFESIONĀLĀ VSK. 2 1 50 0 0   0 0  
209 SOCIĀLĀS INTEGRĀCIJAS VALSTS AĢENTŪRA 15 7 46,67 0 0   0 0  
210 TUKUMA 2. VIDUSSKOLA 20 14 70 0 0   0 0  
211 V.PLŪDOŅA KULDĪGAS ĢIMNĀZIJA 17 13 76,47 0 0   0 0  
212 VIDUSLATGALES PROFESIONĀLĀ VIDUSSKOLA 6 2 33,33 0 0   0 0  
213 ZAĻENIEKU PROFESIONĀLĀ VIDUSSKOLA 2 1 50 0 0   0 0  
214 ZILUPES ARODVIDUSSKOLA 4 0 0 0 0   0 0  

(Avots: CSDD, NO 01.09.2012 līdz 28.02.2013)
Jaunāko statistiku variet aplūkot CSDD mājaslapā

CSDD teorijas eksāmens – autoskolu statistika

Posted by on Apr 8, 2013 in Statistika | 0 comments

CSDD teorijas eksāmens – autoskolu statistika

Latvijā šobrīd ir reģistrētas vairāk kā 200 autoskolas, no kurām lielākā daļa darbojas Rīgā. Pirms tikt pie CSDD braukšanas eksāmena visiem kursantiem ir jānokārto CSDD teorijas eksāmens. CSDD statistika atspoguļo tikai kursantu panākumus pirmajā eksāmena kārtā. Ja nesekmīgo audzēkņu skaists sasniedz kritisku masu, CSDD ir tiesības pārskatīt autoskolai izsniegto licenci. Tieši šis iemesls ir galvenais cēlonis tam, ka autoskolas savā teorijas eksāmenā izvirza daudz stingrākas prasības nekā pats CSDD. Praksē CSDD eksāmens teorijā tiek pieņemts, ja kursants, atbildot uz 30 jautājumiem, pieļauj ne vairāk kā 3 kļūdas. Autoskolu teorijas pārbaudījums turpretim reizēm paredz, ka audzēknim ir jāatbild uz 50 vai pat 60 jautājumiem un pieļauta tiek tikai 1 vai 2 kļūdas.

No vienas puses, audzēkņi, kas iziet “grūto autoskolas teorijas eksāmenu” nokārto CSDD eksāmenu bez problēmām. No otras puses, daļai potenciālo autovadītāju nokārtot skolas eksāmenu nav pa spēkam un, līdz CSDD pārbaudījumam nemaz nav iespēja nokļūt. Ja jums gadās šāda situācija, tad iespējams, ka var būt vērts izvēlēties kādu citu autoskolu, kuras atlases kritēriji nav tik stingri. Sadaļā visas autoskolas esam apkopojuši Rīgā populārākās mācību iestādes, bet, ja vēl neesiet pierakstījušies nevienā autoskolā, iesakam izlasīt rakstu, kā izvēlēties autoskolu. Pareizās autoskolas izvēle ļauj ietaupīt ne tikai naudu, bet arī vairāk kā 100 ls vai pat 500 ls.

Kopumā, tas, cik sekmīgi būsiet eksāmenos lielā mērā ir atkarīgs no jūsu paša pūlēm. Teoriju ir iespējams iemācīties arī vienam pašam mājas, lasot grāmatu un spaidot CSDD testa eksāmena jautājumus. Nevar gan noliegt, ka arī teorijas nodarbību apmeklēšana ir no svara, jo tajās iespējams uzzināt pamatojumu tam, kādēļ noteikums paredz tieši tādu rīcību un ne savādāku.

AUTOSKOLU STATISTIKA CSDD TEORIJAS EKSĀMENA KĀRTOŠANĀ

Nr. Autoskolas nosaukums Kārtoja Nokārtoja Procents
1 AIZKRAUKLES NOVADA ĢIMNĀZIJA 17 15 88,24
2 AS TALSU AUTOTRANSPORTS 11 11 100
3 CESVAINES VIDUSSKOLA 9 8 88,89
4 CĒSU PROFESIONĀLĀ VIDUSSKOLA 13 6 46,15
5 CĪRAVAS PROFESIONĀLĀ VIDUSSKOLA 1 1 100
6 DAUGAVPILS VALSTS TEHNIKUMS 6 4 66,67
7 GUNĀRA OZOLIŅA INDIVIDUĀLAIS KOMERSANTS 11 7 63,64
8 IK “BORGS” 9 8 88,89
9 IK “OTTO JĀNIS” 15 10 66,67
10 IK “UNIVERSĀLS” 4 2 50
11 IK A.PORIEŠA AUTOSKOLA 64 54 84,38
12 IK AAA 88 81 92,05
13 IK AĢIS UN KO 9 8 88,89
14 IK AIVARA AUTOSKOLA 4 4 100
15 IK ANKAR 1 1 100
16 IK AUTO LAIME 14 12 85,71
17 IK AUTOPROFIT 1 1 100
18 IK AUTOSKOLA B 68 59 86,76
19 IK AUTOSKOLA DRIVE 7 6 85,71
20 IK BORA LD 17 16 94,12
21 IK DAIGAS AUTO 52 39 75
22 IK DISTANCE 26 25 96,15
23 IK ERKOS 45 32 71,11
24 IK GALANTS AUTO 11 7 63,64
25 IK GK 1111 2 1 50
26 IK IEVA AUTO 32 27 84,38
27 IK KAIRA AUTOSKOLA 9 9 100
28 IK KURZEMES AUTOSKOLA 21 14 66,67
29 IK KUZMIČI 24 21 87,5
30 IK KUZMIČI J 69 49 71,01
31 IK M-KLASS 28 28 100
32 IK MATADORS L 11 11 100
33 IK MELOSS 6 6 100
34 IK MIHAILS MASLOVS 18 15 83,33
35 IK MODULIS V 26 23 88,46
36 IK PĒTERIS R 27 25 92,59
37 IK PĻAVIŅU AUTOSKOLA 9 8 88,89
38 IK RE.MI.EL 34 20 58,82
39 IK SINDERLEND 15 13 86,67
40 IK U &M AUTO 23 20 86,96
41 IK VEALTA 1 0 0
42 IK VIKSAR 6 6 100
43 IK VILNIS BOGDANOVS 12 11 91,67
44 INDIVIDUĀLAIS KOMERSANTS ULDIS MANGALIS 44 30 68,18
45 JAUNGULBENES PROFESIONĀLĀ VIDUSSKOLA 4 3 75
46 JAUNIEŠU UN PIEAUGUŠO IZGLĪTĪBAS BIEDRĪBA HILARUS 11 9 81,82
47 JAUNPILS VIDUSSKOLA 11 8 72,73
48 JŪRMALAS BĒRNU UN JAUNIEŠU INTEREŠU CENTRS 3 1 33,33
49 KANDAVAS KĀRĻA MĪLENBAHA VIDUSSKOLA 12 9 75
50 ĶEKAVAS VIDUSSKOLA 21 17 80,95
51 LATVIJAS LAUKSAIMNIECĪBAS UNIVERSITĀTE 10 10 100
52 LIELVĀRDES NOV. PAŠVALDĪBA JUMPRAVAS VIDUSSKOLA 1 1 100
53 LIEPĀJAS PILSĒTAS IZGLĪTĪBAS PĀRVALDE 1 1 100
54 MALNAVAS KOLEDŽA 6 6 100
55 OGRES NOVADA SPORTA CENTRS 1 1 100
56 OGRES VALSTS TEHNIKUMS 34 22 64,71
57 PIKC KANDAVAS VALSTS LAUKSAIMNIECĪBAS TEHNIKUMS 41 30 73,17
58 PRIEKUĻU UN JĀŅMUIŽAS VALSTS TEHNIKUMS 31 26 83,87
59 SIA ” ANDREJA AUTOSKOLA” 8 8 100
60 SIA “AIVAN” 2 1 50
61 SIA “AREMS – JT” 3 1 33,33
62 SIA “AUTO-MADARA” 29 26 89,66
63 SIA “AUTOSKOLA BCDE” 37 29 78,38
64 SIA “BUSINESS SERVICE” 3 3 100
65 SIA “GEPARDS” 10 10 100
66 SIA “HELIKS” 6 5 83,33
67 SIA “LEONI” 1 1 100
68 SIA “O’NEIL” 16 14 87,5
69 SIA “TEHNISKĀ AUTOSKOLA” 53 47 88,68
70 SIA “VĀVERĪTES” 1 0 0
71 SIA 1 A FORTŪNA 63 52 82,54
72 SIA A-SKOLA (AUTODINAMIKA) 51 39 76,47
73 SIA A.D.STREEM 19 16 84,21
74 SIA ABAVAPLUSS 66 54 81,82
75 SIA AG-ARMA 815 650 79,75
76 SIA AGR AUTO PLUS 53 49 92,45
77 SIA AKMENS UN CO 72 63 87,5
78 SIA AL & EJA 5 5 100
79 SIA ALEKS N 18 15 83,33
80 SIA ALFA AUTO 6 6 100
81 SIA ALTERA PARS 44 44 100
82 SIA AMANDA (AUTOSKOLA SPRĪDĪTIS) 29 22 75,86
83 SIA AR BRUNO 17 14 82,35
84 SIA AREMS AR 2 2 100
85 SIA AUTEGS 61 41 67,21
86 SIA AUTO FLORA 42 37 88,1
87 SIA AUTO LĪGA 9 7 77,78
88 SIA AUTO PRIEKS 1373 1186 86,38
89 SIA AUTO-MOTO VIDZEME 53 37 69,81
90 SIA AUTOAMATNIEKS 288 247 85,76
91 SIA AUTOGALAKTIKA 11 6 54,55
92 SIA AUTOGURU 41 34 82,93
93 SIA AUTOJOMA 6 6 100
94 SIA AUTOLAIME 154 133 86,36
95 SIA AUTOMOTOSKOLA 53 50 94,34
96 SIA AUTOPROFS 200 162 81
97 SIA AUTOSKOLA A 14 11 78,57
98 SIA AUTOSKOLA ABC 41 31 75,61
99 SIA AUTOSKOLA BERĢI 98 77 78,57
100 SIA AUTOSKOLA KRISTĪNE 61 45 73,77
101 SIA AUTOSKOLA LATGALE 15 12 80
102 SIA AUTOSKOLA LĪVĀNI 44 38 86,36
103 SIA AUTOSKOLA PILOTS 7 6 85,71
104 SIA AUTOSKOLA PRESTO 27 24 88,89
105 SIA AUTOSKOLA VIKTORIA 270 226 83,7
106 SIA AUTOVADĪTĀJS 20 20 100
107 SIA BAGUK2 (AUTOSKOLA “ZEBRA”) 35 32 91,43
108 SIA BALVI AUTO 21 18 85,71
109 SIA BARONSR 112 98 87,5
110 SIA BRAUKŠANAS KLASE 18 17 94,44
111 SIA BUSINESS GROUP 1 0 0
112 SIA BUTS 76 58 76,32
113 SIA CEĻŠ-2 37 32 86,49
114 SIA CITA AUTOSKOLA 103 65 63,11
115 SIA CREDO 3 1038 900 86,71
116 SIA CRESCO 168 140 83,33
117 SIA D 5 1 1 100
118 SIA DELTA 9V 14 11 78,57
119 SIA DRAUGU AUTOSKOLA 25 21 84
120 SIA DRONGO 18 17 94,44
121 SIA DROŠAS BRAUKŠANAS SKOLA 18 14 77,78
122 SIA DSI 265 205 77,36
123 SIA DUKĀNS 23 15 65,22
124 SIA DZINTARJŪRA 68 49 72,06
125 SIA EB AUTO (AUTOSKOLA RESPEKTS) 14 11 78,57
126 SIA EDIS 147 124 84,35
127 SIA EINŠTEINS 188 169 89,89
128 SIA EŅĢEĻU TAURES 3 3 100
129 SIA EZERMALAS AUTOSKOLA 179 147 82,12
130 SIA FORMULA JM 68 63 92,65
131 SIA GROBIŅAS AUTOSKOLA 24 19 79,17
132 SIA GROSS 930 829 89,14
133 SIA GSD 19 19 100
134 SIA GULBENES AUTO-MOTO 126 114 90,48
135 SIA GULBENES AUTOAPMĀCĪBAS CENTRS 171 156 91,23
136 SIA HANDA 57 39 68,42
137 SIA HELIKS A 90 76 84,44
138 SIA I-VIDE 14 13 92,86
139 SIA IEVAS SKOLA 86 64 74,42
140 SIA IZGLĪTĪBAS UN KULTŪRAS MANTOJUMA ZELTA VĀRTI 40 30 75
141 SIA JANAUTO 75 64 85,33
142 SIA JELGAVAS AUTOSKOLA 23 14 60,87
143 SIA JUGO 23 16 69,57
144 SIA K.USTUPA AUTOSKOLA 81 67 82,72
145 SIA KADRI 120 106 88,33
146 SIA KALVA-Z 9 7 77,78
147 SIA KONI 115 97 84,35
148 SIA KRISTĪNE AUTOSKOLA 70 66 94,29
149 SIA KULDĪGAS AUTOSKOLA 72 60 83,33
150 SIA LB-DZ 9 8 88,89
151 SIA LEMISELES AUTOSKOLA 11 10 90,91
152 SIA LIELVĀRDES AVOTI 25 21 84
153 SIA LIEPĀJAS TRANSPORTS 14 11 78,57
154 SIA LORIKA 20 16 80
155 SIA LPAA-LATVIJAS PROFESIONĀLO AUTOVADĪTĀJU ASOCIĀCIJA 45 38 84,44
156 SIA LUX 16 11 68,75
157 SIA MĀCĪBU CENTRS KRASTS & ST 131 110 83,97
158 SIA MBR (AUTOSKOLA “FORTŪNA”) 418 342 81,82
159 SIA MONDEOS 16 15 93,75
160 SIA OAAC 12 10 83,33
161 SIA OLENS-S 34 23 67,65
162 SIA ORSONS 11 9 81,82
163 SIA RALLI 4 4 100
164 SIA REAL PROFF 74 67 90,54
165 SIA RGAA 44 34 77,27
166 SIA RIPO A 13 12 92,31
167 SIA ROKSANA 5 5 100
168 SIA SALDUS AUTOSKOLA 169 146 86,39
169 SIA SATIKSME-Z 34 27 79,41
170 SIA SIGMA-M 2 1 50
171 SIA SINDEN 3 3 100
172 SIA SPORTS UN TEHNIKA 124 107 86,29
173 SIA STARTS AP 35 31 88,57
174 SIA STNIG 209 161 77,03
175 SIA STRAUSS 15 15 100
176 SIA ŠNEIDERS UN AUTO 47 38 80,85
177 SIA TAVA SKOLA 56 43 76,79
178 SIA TRIUMF V 41 37 90,24
179 SIA TUKUMA AUTOAPMĀCĪBAS CENTRS 16 13 81,25
180 SIA UNAMIKS 30 24 80
181 SIA UNIVERSĀLS PLUS 62 50 80,65
182 SIA URALMOTO (AUTOSKOLA “BAIKERS”) 1 1 100
183 SIA UTK LOGISTICS 45 34 75,56
184 SIA V & RIM (AUTOSKOLA”KADETS”) 18 17 94,44
185 SIA VAIROGS 21 4 1 25
186 SIA VANAGS 257 195 75,88
187 SIA VĀVERE.J 46 31 67,39
188 SIA VENTA AUTO 71 61 85,92
189 SIA VIKINGI 366 319 87,16
190 SIA VILAZA 125 107 85,6
191 SIA VILLAS D (AUTOSKOLA “IMPĒRIJA”) 202 179 88,61
192 SIA VINTRAS 44 31 70,45
193 SIA VIP AUTOSKOLA 34 32 94,12
194 SIA VLZK 42 34 80,95
195 SIA VNK 1 68 52 76,47
196 SIA VTU VALMIERA 29 25 86,21
197 SIA ZAĻĀ GAISMA 36 33 91,67
198 SIA ZEMGALES AUTO MOTO SKOLA 40 36 90
199 SIA ZUMMER 21 17 80,95
200 SMILTENES VALSTS TEHNIKUMS- PROFESIONĀLĀ VSK. 1 1 100
201 SOCIĀLĀS INTEGRĀCIJAS VALSTS AĢENTŪRA 12 9 75
202 TUKUMA 2. VIDUSSKOLA 20 18 90
203 V.PLŪDOŅA KULDĪGAS ĢIMNĀZIJA 11 9 81,82
204 VIDUSLATGALES PROFESIONĀLĀ VIDUSSKOLA 5 3 60
205 ZAĻENIEKU PROFESIONĀLĀ VIDUSSKOLA 6 5 83,33
206 ZILUPES ARODVIDUSSKOLA 3 3 100

(Avots: CSDD, periods – NO 01.09.2012 līdz 28.02.2013)
Jaunākā autoskolu statistika CSDD teorijas eksāmenā ir aplūkojama CSDD mājas lapā

Instruktoru statistika un reitings

Posted by on Apr 8, 2013 in Statistika | 0 comments

Instruktoru statistika un reitings

Latvijas braukšanas instruktoru statistika un reitings atspoguļo to audzēkņu panākumus CSDD braukšanas eksāmenā. Latvijā šobrīd darbojas vairāk kā 800 dažādu instruktoru. Daži no tiem mēnesī uz eksāmenu nosūta vairāk kā 10 kursantus, citi tikai 1 – 2. Vairumā gadījumu sekmīgākie instruktori ir tie, kuru audzēkņi kārto eksāmenus ārpus Rīgas, jo, piemēram, nolikt CSDD eksāmenu Valmierā, Jelgavā vai Liepājā ir nesalīdzināmi vieglāk. Satiksme nav tik intenstīva, bīstamās un sarežģītās vietas arī ir vien pāris, taču daļa lauku autoskolu audzēkņu pēc tam baidās braukt pa Rīgu un tālāk par Juglu vai Pārdaugavas Spici nemaz nebrauc.

Vērtējot instruktoru statistiku, ir svarīgi ņemt vērā, ka ne vienmēr augsts sekmības procents nozīmē, ka instruktors ir patiešām labs. Daudzi kursanti nodarbībā brauc perfekti, bet eksāmenā satraucas un izkrīt. Pat, ja eksāmens tiek nokārtots ar otro reizi bez nevienas kļūdas, statistikā tas neatspoguļoas. Braukšanas instruktoriem tas nepatīk, taču CSDD vismaz pagaidām nesola padarīt statistiku pilnīgāku.

Vienlaikus arī jāatcerās, ka daudz labāk ir braukt ar instruktoru pie kura sāniem jūtaties droši, pārliecināti un nodarbību pavadiet labā garastāvoklī, nekā mācīties pie monstra, kuram ir 100% sekmība, bet pēc nodarbības gribas vienkārši pārtraukt mācības. Kā izvēlēties instruktoru un to nenožēlot. Izlasiet rakstu par šo tēmu sadaļā padomi. Gan dzīve, gan braukšanas apmācība ir jābauda. Novēlam atrast jums perfektu instruktoru. Atcerieties, ja instruktors nepatīk, jūs to vienmēr variet nomainīt.

VISU INSTRUKTORU STATISTIKA -INSTRUKTORU REITINGS

Nr. Instruktors Kārtoja Nokārtoja Procents
1 AGITA LĀCE 20 11 55
2 AGNIS MORS 19 14 73,68
3 AGRIS BLUMBERGS 19 13 68,42
4 AGRIS DRUVASKALNS 3 2 66,67
5 AGRIS GUDĒNS 26 17 65,38
6 AGRIS LĀCIS 49 37 75,51
7 AGRIS LIPŠĀNS 57 23 40,35
8 AGRIS LOČMELIS 28 13 46,43
9 AGRIS MAZURĒVIČS 15 7 46,67
10 AGRIS OZOLS 16 10 62,5
11 AGRIS SPRIŅĢIS 85 55 64,71
12 AIGARS AROLS 2 1 50
13 AIGARS BUBINSKIS 26 17 65,38
14 AIGARS DREVS 8 4 50
15 AIGARS KURSĪTIS 48 27 56,25
16 AIGARS LAMBERTS 7 2 28,57
17 AIGARS ORMANIS 15 13 86,67
18 AIGARS PAVLOVSKIS 15 5 33,33
19 AIGARS ŠIMANSKIS 15 8 53,33
20 AIGARS VĒZIS 16 11 68,75
21 AIGARS ZORENBERGS 1 1 100
22 AIJA SNIĶERE 11 5 45,45
23 AINARS ČODERS 34 22 64,71
24 AINARS DZJUBO 80 52 65
25 AINARS LANCMANIS 31 28 90,32
26 AINARS SOKS 9 6 66,67
27 AINARS STREIČS 12 8 66,67
28 AINĀRS BŪKA 24 14 58,33
29 AINĀRS KEIŠS 1 0 0
30 AINĀRS MEŽARAUPS 1 1 100
31 AINĀRS ZANDERS 12 4 33,33
32 AINIS ALEKSĀNS 14 8 57,14
33 AINIS KAIVE 7 6 85,71
34 AIVA ALKSNE 10 7 70
35 AIVARS APŠENIEKS 33 13 39,39
36 AIVARS BABRA 9 5 55,56
37 AIVARS DENA 2 1 50
38 AIVARS GOLUBKOVS 19 9 47,37
39 AIVARS GORSVĀNS 23 11 47,83
40 AIVARS JUKNA 38 16 42,11
41 AIVARS KONUTIS 14 8 57,14
42 AIVARS KURTIŠS 8 5 62,5
43 AIVARS LĪDERS 11 4 36,36
44 AIVARS NAGLINSKIS 11 2 18,18
45 AIVARS OŠIŅŠ 11 4 36,36
46 AIVARS PUŠPURS 8 0 0
47 AIVARS SEKAČS 22 14 63,64
48 AIVARS SKRASTIŅŠ 14 5 35,71
49 AIVARS ŠTĒVE 9 6 66,67
50 AIVARS VUĻS 30 18 60
51 AIVARS ZAIKA 1 0 0
52 AIVIS DREIMANIS 8 3 37,5
53 ALBERTS MIĻŪNS 2 1 50
54 ALBERTS TESVIŅŠ 12 8 66,67
55 ALDIS BĒRZIŅŠ 2 2 100
56 ALDIS ROĢIS 22 11 50
57 ALDIS TIŠANOVS 78 41 52,56
58 ALDIS VĒVERIS 28 13 46,43
59 ALDONIS KRĪPERS 15 13 86,67
60 ALEKSANDRA KONDRATIŠKO 16 10 62,5
61 ALEKSANDRS ANDŽĀNS 26 12 46,15
62 ALEKSANDRS ASTAFJEVS 68 44 64,71
63 ALEKSANDRS BALIKLOVS 8 2 25
64 ALEKSANDRS DAVIDĀNS 27 15 55,56
65 ALEKSANDRS DERJOZKINS 13 4 30,77
66 ALEKSANDRS DOBRECOVS 16 4 25
67 ALEKSANDRS DREIJERS 54 15 27,78
68 ALEKSANDRS FILONOVS 1 1 100
69 ALEKSANDRS HMEĻŅICKIS 18 4 22,22
70 ALEKSANDRS KUMPINOVIČS 24 7 29,17
71 ALEKSANDRS KUZMENKOVS 15 10 66,67
72 ALEKSANDRS LIZIKS 18 5 27,78
73 ALEKSANDRS MACKEVIČS 1 0 0
74 ALEKSANDRS MARIMONOVS 25 12 48
75 ALEKSANDRS PAVLOVS 36 24 66,67
76 ALEKSANDRS PETROVS 12 6 50
77 ALEKSANDRS PORIETIS 8 5 62,5
78 ALEKSANDRS RAZŽIVINS 2 1 50
79 ALEKSANDRS REPINS 10 4 40
80 ALEKSANDRS SAVEĻJEVS 83 67 80,72
81 ALEKSANDRS SIVERCOVS 10 3 30
82 ALEKSANDRS SOLOVJOVS 20 13 65
83 ALEKSANDRS SUKONNOVS 19 13 68,42
84 ALEKSANDRS VALDMANIS 8 6 75
85 ALEKSANDRS VOITOVS 4 1 25
86 ALEKSANDRS VOLKOVS 5 5 100
87 ALEKSANDRS ZAVAĻŅUKS 3 2 66,67
88 ALEKSEJS AVERJAŅIHINS 20 6 30
89 ALEKSEJS AVLASINS 32 18 56,25
90 ALEKSEJS IVANOVS 20 6 30
91 ALEKSEJS JEFREMOVS 17 9 52,94
92 ALEKSEJS JOLKINS 1 0 0
93 ALEKSEJS KORŅEVS 22 8 36,36
94 ALEKSEJS KOTEĻEŅECS 6 3 50
95 ALEKSEJS ĻEBEDEVS 2 0 0
96 ALEKSEJS MARIMONOVS 9 6 66,67
97 ALEKSEJS ŽIGALKINS 16 8 50
98 ALEXANDER CHUMAKOV 13 8 61,54
99 ALEXANDER KAMUSHKIN 18 5 27,78
100 ALEXANDER SMORODKIN 8 3 37,5
101 ANATOLIJS AVLASINS 37 22 59,46
102 ANATOLIJS IVANOVS 1 0 0
103 ANATOLIJS KUZMENKOVS 7 0 0
104 ANATOLIJS LAGUTENKO 80 39 48,75
105 ANATOLIJS LOGINS 2 2 100
106 ANATOLIJS LONSKIS 1 1 100
107 ANDIJS KALTIGINS 67 53 79,1
108 ANDIS JUŠKĒVIČS 4 1 25
109 ANDIS MIĻŪNS 3 0 0
110 ANDIS ROZENFELDS 4 4 100
111 ANDREJS AKIMOVS 2 1 50
112 ANDREJS CARJOVS 1 1 100
113 ANDREJS CERIŅŠ 21 12 57,14
114 ANDREJS CIPRUSS 29 17 58,62
115 ANDREJS DJUBKO 15 7 46,67
116 ANDREJS GLUŠKOVS 8 6 75
117 ANDREJS GUBINS 23 13 56,52
118 ANDREJS HARKOVECS 15 8 53,33
119 ANDREJS KRINBERGS 3 0 0
120 ANDREJS KULAGINS 7 1 14,29
121 ANDREJS KUZŅECOVS 12 9 75
122 ANDREJS KUZŅECOVS 18 12 66,67
123 ANDREJS LONSKIS 1 0 0
124 ANDREJS MAŅEVSKIS 6 3 50
125 ANDREJS RIŽOVS 1 0 0
126 ANDREJS ROSSOŠANSKIS 12 5 41,67
127 ANDREJS SOKOLOVS 14 6 42,86
128 ANDREJS STALĪDZĀNS 28 14 50
129 ANDREJS SUBOTINS 12 4 33,33
130 ANDREJS ŠTANGE 11 5 45,45
131 ANDREJS TARASEVIČS 27 8 29,63
132 ANDREJS VAĻUKS 10 7 70
133 ANDREJS ZEMSKOVS 25 6 24
134 ANDREJS ŽIĻUTOVS 26 13 50
135 ANDREY IGNATOV 41 28 68,29
136 ANDRIS DORTĀNS 18 7 38,89
137 ANDRIS GAIDLAZDA 35 22 62,86
138 ANDRIS GARJĀNIS 9 4 44,44
139 ANDRIS GASPAŽIŅŠ 13 10 76,92
140 ANDRIS GRIETENS 8 7 87,5
141 ANDRIS KACARS 22 11 50
142 ANDRIS KĀRKLIŅŠ 8 5 62,5
143 ANDRIS ĶERPE 31 19 61,29
144 ANDRIS LAPIŅŠ 36 30 83,33
145 ANDRIS PĻAVENIEKS 6 4 66,67
146 ANDRIS PUNDURS 19 13 68,42
147 ANDRIS RAUDULIS 1 0 0
148 ANDRIS ROZENFELDS 30 22 73,33
149 ANDRIS ROZENTĀLS 12 7 58,33
150 ANDRIS RUNDĀNS 31 17 54,84
151 ANDRIS SILIŅŠ 10 2 20
152 ANDRIS SKRĪVELIS 13 9 69,23
153 ANDRIS STĪPNIEKS 26 17 65,38
154 ANDRIS ŽAVNERS 26 11 42,31
155 ANDRIS ŽILKO 5 4 80
156 ANGELĪNA LEITINA 19 6 31,58
157 ANITRA SMIDROVSKA 11 6 54,55
158 ANNA ISAKOVA 1 0 0
159 ANSIS SLAVA 19 15 78,95
160 ANTONS JAKIMENKO 4 2 50
161 ANTONS KANCĀNS 3 0 0
162 ANTONS LONSKIS 3 0 0
163 ARDIS OZOLIŅŠ 61 39 63,93
164 ARKADIJS GRIGORJEVS 22 10 45,45
165 ARKĀDIJS KURGANS 17 5 29,41
166 ARMANDS BITNERS 18 4 22,22
167 ARMANDS JANKOVSKIS 20 9 45
168 ARMANDS KAULAKĀNS 30 21 70
169 ARMANDS ŠĶIRUS 27 11 40,74
170 ARMANDS ŠTEINBAUMS 18 9 50
171 ARMANDS ŠULCS 25 12 48
172 ARMANDS TAUBE 36 21 58,33
173 ARMANDS ŽEBERS 2 0 0
174 ARMĪNS GEDROVICS 12 8 66,67
175 ARNIS BĒRZIŅŠ 1 1 100
176 ARNIS GARJĀNIS 1 1 100
177 ARNIS RUBCOVS 24 12 50
178 ARNIS SOTNIEKS 45 29 64,44
179 ARNIS TOKS 14 12 85,71
180 ARNIS VAIVODS 5 3 60
181 ARNOLDS BORMANIS 9 6 66,67
182 ARTA ŠNEIDERE 25 16 64
183 ARTEMIJS KUŠČENKO 12 6 50
184 ARTURS PILSKUNGS 17 9 52,94
185 ARTURS RUDZĪTIS 59 29 49,15
186 ARTŪRS BURBERGS 15 8 53,33
187 ARTŪRS FREIMANIS 15 4 26,67
188 ARTŪRS JAKUBAUSKIS 21 10 47,62
189 ARVĪDS JERŠOVS 19 8 42,11
190 ARVĪDS KRISTĀLS 9 7 77,78
191 ARVĪDS ORBIDĀNS 17 4 23,53
192 ARVĪDS RACIBORSKIS 61 48 78,69
193 ARVĪDS SMIRNOVS 14 12 85,71
194 ARVĪDS ŠULCS 24 15 62,5
195 ATIS MITENBERGS 25 12 48
196 AUSTRIS MEDNIS 20 9 45
197 BORISS SOLOVJOVS 14 7 50
198 BORISS VASIĻJEVS 14 7 50
199 BORISS VISOCKIS 9 6 66,67
200 BROŅISLAVS LEBEIKO 4 2 50
201 ČESLAVS GRIŅEVIČS 1 0 0
202 ČESLAVS POĻANSKIS 8 7 87,5
203 DAIGA RAITUMA 73 46 63,01
204 DAIGA STABLINIECE 14 6 42,86
205 DAILIS JĀKOBSONS 6 4 66,67
206 DAINIS DELVERIS 47 36 76,6
207 DAINIS ELLERS 25 9 36
208 DAINIS KLEINAUSKIS 5 2 40
209 DAINIS KUNČEROVS 26 12 46,15
210 DAINIS ROZNERS 88 67 76,14
211 DAINIS STIEBRIŅŠ 9 5 55,56
212 DAINIS ŠAICĀNS 12 10 83,33
213 DANE GROZNOVA 11 8 72,73
214 DENISS BEĻINOVS 43 19 44,19
215 DENISS IGNATOVS 30 16 53,33
216 DEŅISS UVAROVS 57 17 29,82
217 DIANA TREIDE 27 13 48,15
218 DIĀNA KEIŠA 25 17 68
219 DIDZIS ANUFRIJEVS 34 23 67,65
220 DIDZIS DZELZKALĒJS 13 11 84,62
221 DINS RITUMS 35 28 80
222 DINS ZEMBAHS 18 6 33,33
223 DMITRIJS GAIŠUTIS 11 5 45,45
224 DMITRIJS IVANOVS 15 10 66,67
225 DMITRIJS KRUTIKS 28 14 50
226 DMITRIJS SOLOVJOVS 14 13 92,86
227 DMITRIJS VAŅINS 129 63 48,84
228 DMITRIJS VORONSKIS 21 10 47,62
229 DZINTARS BURTNIEKS 1 1 100
230 DZINTARS PĒTERSONS 4 2 50
231 EDGARS BRANDULIS 14 7 50
232 EDGARS BRIŠKA 3 0 0
233 EDGARS DATAVS 2 1 50
234 EDGARS ELSIŅŠ 49 26 53,06
235 EDGARS ĶELPIŅŠ 15 10 66,67
236 EDGARS LĀCIS 24 14 58,33
237 EDĪTE KOSTRICA 13 5 38,46
238 EDMUNDS BEINAROVIČS 23 10 43,48
239 EDMUNDS ENDRIKSONS-INDRIKSONS 37 16 43,24
240 EDMUNDS KULPIS 5 1 20
241 EDMUNDS ZUŠEVICS 42 20 47,62
242 EDUARDS AGAFONOVS 25 18 72
243 EDUARDS BAUMANS 3 3 100
244 EDUARDS BULIS 1 1 100
245 EDUARDS SPRIŅĢIS 6 4 66,67
246 EDVĪNS KAUCIS 33 19 57,58
247 EDVĪNS KUĻŠS 8 3 37,5
248 EDVĪNS VOITS 3 2 66,67
249 EGILS FELSBERGS 10 6 60
250 EINĀRS BIRKHĀNS 33 18 54,55
251 EINĀRS KAVACIS 1 0 0
252 ELĪNA SPĒLMANE 14 9 64,29
253 ELMĀRS LAZDIŅŠ 17 8 47,06
254 ELVIS ULMANIS 8 3 37,5
255 ERIK KOSTROV 28 15 53,57
256 ERNESTS RUDAKOVS 16 9 56,25
257 ERVINS ROZENTĀLS 17 8 47,06
258 ERVĪNS RONIS 26 14 53,85
259 ERVĪNS SILENIEKS 66 48 72,73
260 ERVĪNS ZANDERS 8 6 75
261 EVITA BARANOVA 2 1 50
262 EVITA EVERTE 6 2 33,33
263 ĒRIKS IKAUNIEKS 4 4 100
264 ĒRIKS KREILIS 30 20 66,67
265 ĒRIKS VALANTS 7 5 71,43
266 GAITIS EISAKS 9 4 44,44
267 GAĻINA VAVILOVA 15 7 46,67
268 GATIS LIELDAUDZIETIS 28 15 53,57
269 GATIS RIMŠA 15 8 53,33
270 GATIS RUPEIKS 15 7 46,67
271 GATIS ŠAICĀNS 11 8 72,73
272 GENADIJS ĻIHANOVS 9 4 44,44
273 GENĀDIJS PETROVS 15 9 60
274 GENNADY DOLINDA 11 7 63,64
275 GENNADY LIPCHENKO 11 11 100
276 GERMANS ROMANOVS 80 47 58,75
277 GINTS ĀRIŅŠ 22 10 45,45
278 GINTS JUMIĶIS 74 34 45,95
279 GINTS LĀCIS 18 7 38,89
280 GINTS PARCĀNS 1 1 100
281 GOIKO HERCBERGS 54 36 66,67
282 GUNĀRS ANDERSONS 20 12 60
283 GUNĀRS KAČKANS 39 25 64,1
284 GUNĀRS OZOLIŅŠ 2 2 100
285 GUNĀRS PĒTERIS SKUJA 40 28 70
286 GUNĀRS SKUTELIS 1 1 100
287 GUNĀRS ZARĀNS 6 3 50
288 GUNDARS KRISTANOVIČS 18 11 61,11
289 GUNTARS BIĻKINS 8 3 37,5
290 GUNTARS KĀKNĒNS 13 4 30,77
291 GUNTARS ĶEKSIS 30 26 86,67
292 GUNTARS LAVRINOVIČS 22 13 59,09
293 GUNTARS LEKUTRIS 13 5 38,46
294 GUNTARS MUSTS 21 14 66,67
295 GUNTARS RAKĒVIČS 43 38 88,37
296 GUNTARS UPĪTIS 14 7 50
297 GUNTARS ZELTIŅŠ 16 9 56,25
298 GUNTIS ĀBELE 17 3 17,65
299 GUNTIS GRAUDIŅŠ 9 3 33,33
300 GUNTIS KNĪPĒNS 29 24 82,76
301 GUNTIS LEMKINS 5 5 100
302 GUNTIS ROŽKALNS 83 52 62,65
303 GUNTIS SKRASTIŅŠ 9 6 66,67
304 GUNTIS VUCINS 24 17 70,83
305 GUNTIS ZANDERS 21 12 57,14
306 GUNTIS ŽĪGURS 39 16 41,03
307 GUSTAVS SEMEIKO 26 14 53,85
308 GVIDO SEBRIS 5 3 60
309 ĢIRTS DZINTARS 50 19 38
310 ĢIRTS PAKALNS 13 8 61,54
311 ĢIRTS VILNIS 54 38 70,37
312 HARALDS BURNICKIS 12 10 83,33
313 HARIJS BĒRZIŅŠ 22 15 68,18
314 HELMUTS FREIMANIS 11 8 72,73
315 HELMŪTS ZASS 19 7 36,84
316 HENRIJS PURVĒNS 39 26 66,67
317 IEVA GRUNDMANE 10 4 40
318 IGOR GOGOLEV 23 12 52,17
319 IGORS ARIKANS 19 14 73,68
320 IGORS CITIŅUKS 5 4 80
321 IGORS ČALIŠEVS 11 3 27,27
322 IGORS FLIJERS 14 8 57,14
323 IGORS FOMINS 14 9 64,29
324 IGORS GAVRIĻONOKS 1 0 0
325 IGORS JANUŠKEVIČS 29 13 44,83
326 IGORS JONIČENOKS 27 12 44,44
327 IGORS KARZUBOVS 32 21 65,63
328 IGORS LUCENKO 5 3 60
329 IGORS MANTURS 3 1 33,33
330 IGORS PERŠINS 21 8 38,1
331 IGORS PODREZS 3 3 100
332 IGORS ŠĶIBUSTS 12 6 50
333 IGORS VOLŽANKINS 23 17 73,91
334 ILDZE BLUMBAHA 1 1 100
335 ILGVARS ĶELPIŅŠ 10 6 60
336 ILVA GARĀ 11 9 81,82
337 ILZE MORA 21 10 47,62
338 ILZE SKERSE 1 1 100
339 IĻJA KOMISAROVS 1 0 0
340 IMANTS GALZONS 2 2 100
341 IMANTS GEIBA 13 4 30,77
342 IMANTS KADEĢIS 6 4 66,67
343 IMANTS LAIMIŅŠ 38 25 65,79
344 IMANTS PODNIEKS 25 13 52
345 IMANTS ZUŠS 18 6 33,33
346 IMANTS ZVIRGZDIŅŠ 25 21 84
347 INA LAZDIŅA 24 17 70,83
348 INĀRS EIKENS 57 33 57,89
349 INDULIS CERIŅŠ 12 8 66,67
350 INDULIS RUKUTS 20 11 55
351 INESE LAZDIŅA 6 3 50
352 INESE SALIŅA-RJABINKINA 23 7 30,43
353 INESE TROPA 24 8 33,33
354 INETA BLŪZMANE 4 0 0
355 INETA KARULE-SALDENIECE 13 3 23,08
356 INETA LEPIKSONE 4 1 25
357 INGA PURVIŅA 12 7 58,33
358 INGUNA MELZOBA 11 3 27,27
359 INNA DOMBROVSKA 12 8 66,67
360 INNA STAŅISLAVSKA 5 5 100
361 INTARS RUDĪTIS 5 3 60
362 INTS ALBERTS 27 22 81,48
363 INTS ERZAMS 2 1 50
364 INTS PELĒĶIS 8 2 25
365 IRINA KOVAĻSKA 9 3 33,33
366 IVANS AGAFONOVS 2 0 0
367 IVANS DIČKO 16 4 25
368 IVANS PALANCEVIČS 26 10 38,46
369 IVARS BONDAREVS 7 5 71,43
370 IVARS GRŪBE 5 4 80
371 IVARS JURGELIS 8 4 50
372 IVARS KALNKAMBERS 4 2 50
373 IVARS KERTJĀNIS 22 13 59,09
374 IVARS ĶĪĶERIS 13 8 61,54
375 IVARS LĀCIS 22 6 27,27
376 IVARS MOROZS 7 3 42,86
377 IVARS PELĒĶIS 9 2 22,22
378 IVARS PLŪME 1 1 100
379 IVARS PREKELS 27 20 74,07
380 IVARS REINHOLDS 33 15 45,45
381 IVARS SKREBELS 39 20 51,28
382 IVETA BRICE-VĪKSNIŅA 14 2 14,29
383 IVETA MATISONE 26 19 73,08
384 IVO ALKSNIS 32 18 56,25
385 IVO ČERNOGLAZOVS 38 27 71,05
386 IVO IRMEJS 31 20 64,52
387 IVO LIPSKIJS 18 13 72,22
388 IZIDORS MĀLNIEKS 2 1 50
389 JANA KUBULIŅA 11 10 90,91
390 JANITA ZOMMERE 15 10 66,67
391 JAROSLAVS SEMENČENKO 39 13 33,33
392 JĀNIS APŠS 17 12 70,59
393 JĀNIS AUSEKLIS 50 31 62
394 JĀNIS BALEVIČS 29 11 37,93
395 JĀNIS BATŅA 2 1 50
396 JĀNIS BRĀLS 14 0 0
397 JĀNIS DRAVENIEKS 4 2 50
398 JĀNIS DUNDURS 21 9 42,86
399 JĀNIS EGLE 19 14 73,68
400 JĀNIS FELDBERGS 1 1 100
401 JĀNIS GALEJS 20 14 70
402 JĀNIS GROSFOGELS 19 13 68,42
403 JĀNIS HERBERTS 22 8 36,36
404 JĀNIS HOLŠTEINS 7 6 85,71
405 JĀNIS JAKIMOVS 58 34 58,62
406 JĀNIS JEVSTIGNEJEVS 62 36 58,06
407 JĀNIS KORPS 26 12 46,15
408 JĀNIS KRIĶIS 11 3 27,27
409 JĀNIS LIZINSKIS 33 21 63,64
410 JĀNIS MALAKS 15 11 73,33
411 JĀNIS MAZARĒVIČS 5 3 60
412 JĀNIS MEIRIS 5 3 60
413 JĀNIS MELDERIS 4 3 75
414 JĀNIS MELDERS 3 2 66,67
415 JĀNIS MIERIŅŠ 30 24 80
416 JĀNIS MOROZS 29 23 79,31
417 JĀNIS NAGLIS 66 65 98,48
418 JĀNIS RABUŠKO 52 44 84,62
419 JĀNIS REINIŅŠ 11 7 63,64
420 JĀNIS SALENIEKS 9 7 77,78
421 JĀNIS SĪLIS 12 2 16,67
422 JĀNIS SLAPIŅŠ 16 8 50
423 JĀNIS SNIEDZĀNS 32 28 87,5
424 JĀNIS STEĢIS 8 7 87,5
425 JĀNIS ŠĒNBERGS 2 0 0
426 JĀNIS ŠPEHTS 30 9 30
427 JĀNIS ŠTRAUSS 9 6 66,67
428 JĀNIS ŠVIREVIČS 2 0 0
429 JĀNIS UPENIEKS 2 0 0
430 JĀNIS VANAGS 61 45 73,77
431 JĀNIS VĀVERS 26 19 73,08
432 JĀNIS VĪTOLS 23 17 73,91
433 JĀNIS ZARKEVIČS 1 0 0
434 JĀNIS ZBITKOVSKIS 9 7 77,78
435 JĀZEPS BARKĀNS 26 23 88,46
436 JĀZEPS URTĀNS 1 1 100
437 JEĻENA DIMITRIJEVA 1 0 0
438 JEVGEŅIJS ALEKSEJEVS 2 1 50
439 JEVGEŅIJS IVANOVS 11 5 45,45
440 JEVGEŅIJS LEPIKSONS 3 2 66,67
441 JEVGEŅIJS TROŠIMOVS 23 12 52,17
442 JEVGĒNIJS IGUMNOVS 9 5 55,56
443 JEVGĒNIJS MACULĒVIČS 14 8 57,14
444 JEVGĒNIJS TIMOŠENKO 11 2 18,18
445 JEVĢĒNIJS LIPKOVS 9 6 66,67
446 JONAS MAZRIMAS 13 10 76,92
447 JOSIFS GALUZA 8 3 37,5
448 JURIJS ALEKSANDROVS 39 15 38,46
449 JURIJS ANUFRIJEVS 3 1 33,33
450 JURIJS ASTAFJEVS 53 36 67,92
451 JURIJS ČAČIKS 22 9 40,91
452 JURIJS ČESNOVICKIS 18 7 38,89
453 JURIJS JANUŠKEVIČS 60 43 71,67
454 JURIJS JEĻKINS 10 4 40
455 JURIJS KAGIĻEVS 5 2 40
456 JURIJS KARPOVS 9 5 55,56
457 JURIJS KUDRJAVCEVS 13 5 38,46
458 JURIJS KUHAĻSKIS 31 17 54,84
459 JURIJS KUIDA 20 17 85
460 JURIJS MARIŅENKO 6 3 50
461 JURIJS MITROŠČENKO 18 8 44,44
462 JURIJS ROŠČINS 17 11 64,71
463 JURIJS STAŅISLAVSKIS 11 7 63,64
464 JURIJS VAVOČKA 16 11 68,75
465 JURIS BLŪMS 70 60 85,71
466 JURIS BOLŠTEINS 8 3 37,5
467 JURIS DZENIS 10 6 60
468 JURIS GROVERS 5 2 40
469 JURIS KALNĀJS 12 6 50
470 JURIS MARTINSONS 1 0 0
471 JURIS MEĻŅIČUKS 5 2 40
472 JURIS OPELTS 41 17 41,46
473 JURIS PAULS 19 15 78,95
474 JURIS POGA 13 8 61,54
475 JURIS SIKSNIS 1 0 0
476 JURIS VEIDEMANIS 3 1 33,33
477 JURIS VULĀNS 20 9 45
478 KASPARS MUCENIEKS 30 12 40
479 KASPARS ZISBERGS 42 31 73,81
480 KASPARS ŽAVNERS 9 5 55,56
481 KĀRLIS AUMELIS 17 11 64,71
482 KĀRLIS BAHS 1 0 0
483 KĀRLIS EZERMALIS 14 5 35,71
484 KĀRLIS KOZLOVSKIS 1 0 0
485 KIRILS IĻJINS 16 9 56,25
486 KONSTANCS ČERŅIKOVS 20 9 45
487 KONSTANTĪNS GIMBICKIS 30 16 53,33
488 KONSTANTĪNS MARIMONOVS 17 9 52,94
489 KONSTANTĪNS NADEŽDINS 19 8 42,11
490 KONSTANTĪNS ŅIKUĻINS 4 1 25
491 KONSTANTĪNS PETROVS 17 7 41,18
492 KRISTĪNA PODSKOČEVA 22 11 50
493 KRISTĪNE LĀCE-MOISEJENKOVA 23 7 30,43
494 LAIMONIS LĪDUMS 5 3 60
495 LANA KRILOVA 4 2 50
496 LAURIS RUBULIS 31 19 61,29
497 LAURIS STARIKOVS 58 41 70,69
498 LENIJS KRŪMIŅŠ 14 8 57,14
499 LEONARDS KRIVIŠS 12 5 41,67
500 LEONĪDS DERGAČOVS 8 4 50
501 LEONĪDS PANKOVS 4 2 50
502 LEONĪDS SAVEĻJEVS 21 8 38,1
503 LEONS LAIZĀNS 5 2 40
504 LEONS ZĪVERS 16 5 31,25
505 LIENĪTE OLIŅA 14 12 85,71
506 LINDA GRIGORJEVA 36 18 50
507 LĪGA DAUGULE 32 16 50
508 MADIS ŠTĀLS 19 9 47,37
509 MAIJA LAPACINSKA 4 1 25
510 MAKSIMS OŽEGOVS 18 7 38,89
511 MAKSIMS SIDOROVS 14 6 42,86
512 MAREKS ŠNEIDERS 49 27 55,1
513 MARINA CIPINA 5 3 60
514 MARINA JEFREMENKO 17 9 52,94
515 MĀRCIS EZERGALS 37 16 43,24
516 MĀRIS AKMENS 13 7 53,85
517 MĀRIS AUZIŅŠ 25 9 36
518 MĀRIS BOGDANOVS 3 2 66,67
519 MĀRIS BULS 1 1 100
520 MĀRIS CEPLĪTIS 52 12 23,08
521 MĀRIS DEKLAUS 16 13 81,25
522 MĀRIS HIŠČENKO 44 33 75
523 MĀRIS KALNIŅŠ 35 27 77,14
524 MĀRIS MIĶELSONS 50 40 80
525 MĀRIS OZOLIŅŠ 14 6 42,86
526 MĀRIS PLUCIS 5 3 60
527 MĀRIS SUSTRUPS 32 26 81,25
528 MĀRIS TIPA 23 11 47,83
529 MĀRIS ZIRNIS 26 13 50
530 MĀRIS ZNOTIŅŠ 12 5 41,67
531 MĀRTIŅŠ ERMANSONS 29 28 96,55
532 MĀRTIŅŠ MAĶEVICS 18 15 83,33
533 MĀRTIŅŠ VINIARSKIS 18 11 61,11
534 MĀRTIŅŠ ZAUKA 24 13 54,17
535 MIHAILS BUBOLA 10 3 30
536 MIHAILS DEVJATŅIKOVS 2 1 50
537 MIHAILS GUDOVSKIS 7 3 42,86
538 MIHAILS KOHANS 28 11 39,29
539 MIHAILS KUĻBANSKIS 7 3 42,86
540 MIHAILS ĻEBEDEVS 14 8 57,14
541 MIHAILS MASLOVS 8 3 37,5
542 MIHAILS NOVIKOVS 1 1 100
543 MIHAILS SIĻECKIS 4 3 75
544 MIHAILS TRIBIS 13 6 46,15
545 MODRIS GRĪNVALDS 24 9 37,5
546 MODRIS PLINTA 11 8 72,73
547 MODRIS SAUKUMS 5 2 40
548 MODRIS TRUŠELIS 38 29 76,32
549 MODRIS VITE 28 15 53,57
550 NADEŽDA KOLODIJČUKA 19 7 36,84
551 NATAĻJA FJODOROVA 2 0 0
552 NATAĻJA KAĻINOVA 7 3 42,86
553 NATAĻJA LUGOVIKA 3 1 33,33
554 NATĀLIJA MAĻKOVA 1 0 0
555 NIKOLAJS CMOKOVS 26 11 42,31
556 NIKOLAJS KARPENKO 5 2 40
557 NIKOLAJS KIRJANOVS 1 0 0
558 NIKOLAJS NOSAĻS 4 2 50
559 NIKOLAJS SMIRNOVS 15 4 26,67
560 NIKOLAY BANASHKEVICH 14 6 42,86
561 NILS PUTNIŅŠ 33 13 39,39
562 NORMUNDS ĢELZIS 10 6 60
563 NORMUNDS INGEVICS 44 36 81,82
564 NORMUNDS KĀRKLIŅŠ 1 1 100
565 NORMUNDS KOLĀTS 10 6 60
566 NORMUNDS MOŠE-MOŽUS 11 7 63,64
567 NORMUNDS VILŪNS 34 18 52,94
568 ŅINA PAVLOVA 16 9 56,25
569 OJĀRS ŪDRIS 45 13 28,89
570 OKSANA HMEĻŅICKA 18 6 33,33
571 OLEG LOTOTSKIY 1 1 100
572 OLEG RYZHAKOV 20 13 65
573 OLGA APONČIKA 20 6 30
574 OLGA DAŅILOVA 17 12 70,59
575 OLGA ZILE 7 5 71,43
576 OLITA NEKRAŠA 25 13 52
577 OĻEGS DRUŽIŅINS 3 0 0
578 OĻEGS KONIŠEVS 7 2 28,57
579 OĻEGS LANDOVSKIS 26 13 50
580 OĻEGS RIŽOVS 1 0 0
581 OĻEGS RUŅĢIS 1 0 0
582 OĻEGS SINDERS 9 3 33,33
583 OĻEGS ŠANTARS 1 0 0
584 OĻEGS TEMJAŠEVS 1 0 0
585 OĻEGS VOROŅINS 10 5 50
586 OĻEGS ŽIVS 10 7 70
587 OSKARS AUDERS 3 2 66,67
588 OSKARS KUŠNERS 18 8 44,44
589 OSKARS VOLDIŅŠ 18 10 55,56
590 PĀVELS FJODOROVS 22 8 36,36
591 PĀVELS KAĻIŅINS 21 2 9,52
592 PĀVELS LIPSNIS 21 12 57,14
593 PĀVELS ROMAŅUKS 32 16 50
594 PĒTERIS ČELIŠEVS 7 1 14,29
595 PĒTERIS JUCĪTIS 11 7 63,64
596 PĒTERIS JUHNEVICS 17 14 82,35
597 PĒTERIS KOMAROVSKIS 38 34 89,47
598 PĒTERIS LOGINS 1 0 0
599 PĒTERIS REDĪZS 13 8 61,54
600 PĒTERIS SIŅICKIS 10 8 80
601 PĒTERIS VOICIŠS 5 4 80
602 PJOTRS NAĻIVAJEVS 6 5 83,33
603 PJOTRS TARASOVS 30 18 60
604 RAIMONDS ALKSNIS 8 3 37,5
605 RAIMONDS MALDUTIS 17 10 58,82
606 RAIMONDS RUMPS 29 22 75,86
607 RAITIS BĒRZIŅŠ 3 1 33,33
608 RAIVO GRINBERGS 45 31 68,89
609 RAIVO PIUSS 1 1 100
610 REINIS LIPŠĀNS 49 31 63,27
611 RENĀRS GRIĶIS 28 17 60,71
612 RIČARDS JAKUŠKINS 2 1 50
613 RIHARDS BOMBĀNS 4 3 75
614 RITVARS ŠNEIDERS 2 2 100
615 ROBERTS LIEPA 26 17 65,38
616 ROLANDS GRIGONIS 1 0 0
617 ROLANDS GROSS 10 4 40
618 ROLANDS LUKASS 27 13 48,15
619 ROLANDS MILČS 16 10 62,5
620 ROLANDS PRINCS 13 7 53,85
621 ROMANS GREZŅEVS 1 1 100
622 ROMANS SAĻNIKOVS 15 9 60
623 RONALDS BURNICKIS 11 8 72,73
624 RUSLANS AJETOVS 1 0 0
625 RUSLANS ISMAILOVS 30 12 40
626 RUSLANS POLUŠKINS 19 9 47,37
627 RUSTAMS ISMAILOVS 20 6 30
628 RŪDOLFS JAKOBSONS 14 10 71,43
629 RŪDOLFS LIĢERIS 27 15 55,56
630 RŪTA RENGELA 13 4 30,77
631 SAMVEL KAZARYAN 5 2 40
632 SANDA KRUTIKA 14 3 21,43
633 SANDIJS FELDMANIS 29 8 27,59
634 SANDIS BEŅĶIS 26 17 65,38
635 SANDIS KRAVALIS 27 22 81,48
636 SANDIS PLOTKĀNS 15 4 26,67
637 SANDRA MATĪZE 12 9 75
638 SANDRA ROSSOŠANSKA 4 2 50
639 SANDRIS ANUFRIJEVS 3 2 66,67
640 SANDRIS LIPSKIS 29 19 65,52
641 SANDRIS SAZOŅENKO 50 31 62
642 SANITA JUNKULE 21 12 57,14
643 SANITA KAMARA 14 7 50
644 SANTA BEITĀNE 6 3 50
645 SANTA DAMBERGA 12 9 75
646 SANTA HINCENBERGA 11 3 27,27
647 SARMIS LAKSTĪGALA 1 1 100
648 SARMĪTE DZENE 1 1 100
649 SERGEJS ALEKSANDROVIČS 36 14 38,89
650 SERGEJS BOGDANOVS 10 5 50
651 SERGEJS FIĻIPOVS 24 13 54,17
652 SERGEJS GRIGORJEVS 20 9 45
653 SERGEJS GUĻTJAJEVS 24 9 37,5
654 SERGEJS IVANOVSKIS 3 1 33,33
655 SERGEJS JOLKINS 52 31 59,62
656 SERGEJS KIRIČENKO 6 2 33,33
657 SERGEJS KORŅIJENKO 8 5 62,5
658 SERGEJS KRAVCOVS 11 3 27,27
659 SERGEJS KUZINS 3 2 66,67
660 SERGEJS KUZMENKOVS 1 1 100
661 SERGEJS LEBEDZS 10 6 60
662 SERGEJS MARTJANOVS 1 0 0
663 SERGEJS MEŽENNIJS 12 7 58,33
664 SERGEJS ŅIKITINS 37 12 32,43
665 SERGEJS PROKOFJEVS 22 16 72,73
666 SERGEJS SNEGIRJOVS 15 9 60
667 SERGEJS SOKOLOVS 15 10 66,67
668 SERGEJS STEPANOVS 14 9 64,29
669 SERGEJS STEPANOVS 69 33 47,83
670 SERGEJS SUHOMĻINOVS 8 6 75
671 SERGEJS SUHOVILO 56 26 46,43
672 SERGEJS TABALOVS 3 1 33,33
673 SERGEJS VALUJS 2 1 50
674 SERGEY BLINOV 34 25 73,53
675 SEVERĪNS BAMBERS 2 1 50
676 SOLVEIGA ILMA ERDMANE 4 0 0
677 STAŅISLAVS POVAROVS 2 1 50
678 STAŅISLAVS RODZEVIČS 20 17 85
679 STAŅISLAVS SOKOLOVS 26 13 50
680 SVETLANA GRIGORJEVA 1 1 100
681 SVETLANA PLOTŅIKOVA 13 5 38,46
682 SVETLANA STRAZDA 1 1 100
683 SVETLANA ZELČA 27 12 44,44
684 TADEUŠS DEIKO 17 7 41,18
685 TAMĀRA ŠMITENBERGA 16 8 50
686 TĀLIS ERMUŽS 2 2 100
687 TOMS ROŽKALNS 70 45 64,29
688 TRAVIKS VOJEVODINS 37 17 45,95
689 UĢIS ALBERTIŅŠ 21 4 19,05
690 UĢIS DAUDIŠS 1 0 0
691 UĢIS KINDZULIS 46 25 54,35
692 UĢIS SPĒLMANIS 8 3 37,5
693 UĢIS VILKS 1 1 100
694 ULDIS BĒRZIŅŠ 47 20 42,55
695 ULDIS GEGUSTS 20 10 50
696 ULDIS GRĀVĪTIS 8 3 37,5
697 ULDIS MANGALIS 32 23 71,88
698 ULDIS OLINGOVIČS 10 7 70
699 ULDIS OZOLIŅŠ 12 5 41,67
700 ULDIS UNTĀLS 48 38 79,17
701 ULDIS VIDZIS 5 2 40
702 VADIMS AGLIŠS 27 12 44,44
703 VADIMS BEREŽKOVS 15 11 73,33
704 VADIMS CIRUKS 13 6 46,15
705 VADIMS CITIŅUKS 6 3 50
706 VADIMS KĻIMOVS 11 3 27,27
707 VADIMS ROGOVSKIS 11 1 9,09
708 VADIMS SALTIKOVS 1 1 100
709 VAIRIS UPĪTIS 22 8 36,36
710 VALDIS BLŪZMANIS 20 9 45
711 VALDIS KOTĀNS 44 31 70,45
712 VALDIS LEGZDIŅŠ 23 18 78,26
713 VALDIS POIKĀNS 25 15 60
714 VALDIS RATNIKS 3 1 33,33
715 VALDIS SPRŪGA 28 18 64,29
716 VALDIS ZANDERS 22 19 86,36
717 VALDIS ŽUROVS 5 2 40
718 VALENTINS ZAGDAJS 18 5 27,78
719 VALENTĪNS KRAVČENKO 15 8 53,33
720 VALENTĪNS MARIMONOVS 16 7 43,75
721 VALERIJS BORISEVIČS 23 9 39,13
722 VALERIJS RIŽOVS 7 0 0
723 VALERIJS TANANOVS 17 9 52,94
724 VALERIJS TRUBOVIČS 21 13 61,9
725 VALERIJS VOLNUHINS 11 3 27,27
726 VALĒRIJS ANUFRIJEVS 45 30 66,67
727 VALĒRIJS GRIGORJEVS 34 19 55,88
728 VALĒRIJS MARDARENKO 1 1 100
729 VALĒRIJS ŠČEGOĻIHINS 3 1 33,33
730 VALTERS PRIKULIS 2 2 100
731 VALTS TITAVS 3 3 100
732 VARIS ŠRĒDERS 17 14 82,35
733 VASILIJS ĻITVINOVS 9 6 66,67
734 VIESTURS MIĶELSONS 41 33 80,49
735 VIESTURS ŠTEINBERGS 81 59 72,84
736 VIKTORIJA DUTKOVSKA 5 2 40
737 VIKTORIJA KRUGĻICKA 5 2 40
738 VIKTORS AMOSOVS 1 0 0
739 VIKTORS BABKEVIČS 10 7 70
740 VIKTORS DAĻECKIS 31 23 74,19
741 VIKTORS GULS 11 6 54,55
742 VIKTORS GUZENKO 21 12 57,14
743 VIKTORS IVANOVS 10 5 50
744 VIKTORS KSENZIKS 4 3 75
745 VIKTORS LAVRENOVS 1 0 0
746 VIKTORS MAZEPA 8 5 62,5
747 VIKTORS MIŅINS 12 0 0
748 VIKTORS POBJARŽINS 18 12 66,67
749 VIKTORS PUČKA 35 33 94,29
750 VIKTORS SARAJEVS 15 6 40
751 VIKTORS ŠČINOVS 25 9 36
752 VIKTORS ŽIĻCOVS 9 6 66,67
753 VILHELMS SNIEDZĀNS 17 17 100
754 VILHELMS SUTRA 11 3 27,27
755 VILIS POKUĻS 24 11 45,83
756 VILMĀRS RADIVINSKIS 9 2 22,22
757 VILNIS BOGDANOVS 13 8 61,54
758 VILNIS KAIRIS 4 3 75
759 VILNIS KUNIGS 1 0 0
760 VILNIS NIEMIRO 3 0 0
761 VILNIS SILIŅŠ 1 0 0
762 VILNIS ŠTEINBERGS 16 8 50
763 VILNIS ZVIRGZDIŅŠ 39 31 79,49
764 VINETA SĀRTAPUTNA 34 13 38,24
765 VISVALDIS TROPIŅŠ 2 1 50
766 VITA DANBERGA 17 8 47,06
767 VITA SILIŅA 18 12 66,67
768 VITALINA SOKOLOVA 1 0 0
769 VITĀLIJS BRICS 7 4 57,14
770 VITĀLIJS KAPENIEKS 29 16 55,17
771 VITĀLIJS NOSUĻS 24 18 75
772 VITĀLIJS VEĻESEVIČS 16 8 50
773 VJAČESLAVS KRUGĻICKIS 10 2 20
774 VJAČESLAVS KURJATŅIKOVS 17 11 64,71
775 VJAČESLAVS KUZŅECOVS 8 3 37,5
776 VJAČESLAVS MAKSIMENKO 21 14 66,67
777 VJAČESLAVS MIHAIĻICINS 1 0 0
778 VJAČESLAVS PAĻITOVS 1 1 100
779 VLADIMIR GANIN 19 9 47,37
780 VLADIMIR PEREPADIN 4 2 50
781 VLADIMIRS ANČEVSKIS 6 2 33,33
782 VLADIMIRS BABIŠKO 8 6 75
783 VLADIMIRS BORISENKO 23 11 47,83
784 VLADIMIRS FIRSOVS 1 1 100
785 VLADIMIRS FROLOVS 5 2 40
786 VLADIMIRS GRIGORENKO 7 3 42,86
787 VLADIMIRS IVANOVS 6 4 66,67
788 VLADIMIRS JANUŠKEVIČS 57 36 63,16
789 VLADIMIRS JEGOROVS 16 6 37,5
790 VLADIMIRS KLOPOVS 13 12 92,31
791 VLADIMIRS KRILOVS 32 9 28,13
792 VLADIMIRS KULAKOVS 4 3 75
793 VLADIMIRS KUZŅECOVS 17 8 47,06
794 VLADIMIRS MASKOVS 24 16 66,67
795 VLADIMIRS MATVEJEVS 1 1 100
796 VLADIMIRS OČEREDŅUKS 4 2 50
797 VLADIMIRS OSECKIS 1 0 0
798 VLADIMIRS STADŅIKS 64 27 42,19
799 VLADIMIRS ŠAPOVALOVS 8 2 25
800 VLADIMIRS ŠERŠŅOVS 31 18 58,06
801 VLADIMIRS TKAČENKO 9 2 22,22
802 VOLDEMĀRS GRAHOĻSKIS 5 3 60
803 VOLDEMĀRS RIMŠA 16 13 81,25
804 VOLDEMĀRS VAIVODS 4 2 50
805 VSEVOLODS ČERNOVS 13 6 46,15
806 YURY PYZHOV 1 1 100
807 YURY VASILIEV 2 1 50
808 YURY ZUBKOV 18 7 38,89
809 ZAKIRS ALEKPEROVS 12 5 41,67
810 ZIGMĀRS JANSONS 34 19 55,88
811 ZIGMĀRS VOLDIŅŠ 1 1 100
812 ZIGURDS BĀLIŅŠ 9 7 77,78
813 ZIGURDS TRAUBERGS 23 12 52,17
814 ZINTIS AUZIŅŠ 5 1 20
815 ŽANIS LEIKUMS 28 19 67,86
816 ŽANS GUREVIČS 26 19 73,08

(Avots: CSDD. Instruktoru statistika – instruktoru reitings (01.09.2012 līdz 28.02.2013))
Jaunāko instruktoru statistiku, variet uzzināt CSDD mājas lapā

Jauna dizaina autovadītāja apliecība 2013

Posted by on Jan 10, 2013 in Blogs | 0 comments

Jauna dizaina autovadītāja apliecība 2013

Sākot ar 2013. gada 2. janvāri visiem autoskolu beidzējiem, kas iegūs pirmreizējo transportlīdzekļa vadītāja apliecību, kā arī autovadītājiem, kas mainīs veco apliecību tiks izsniegta jauna parauga autovadītāja apliecība.

Jauno transportlīdzekļu vadītāju apliecību ieviešana veco apliecību īpašniekiem neradīs nekādas problēmas, jo tās būs spēkā līdz pat to darbības termiņa beigām. Jaunā dizaina autovadītāja apliecības tiek ieviestas, pamatojoties uz ES direktīvu, ar mērķi nodrošināt vienotus autovadītāja apiecību standartus visā Eiropas Savienības un Eiropas Ekonomiskās zonas teritorijā. Šobrīd iepriekš minēto organizāciju dalībvalstu teritorijā ir spēkā 110 dažāda veida apliecības, kas apgrūtina iespējas tās atpazīt un pasargāt no viltošanas. Latvijas autovadītājiem jau līdz šim bija moderna, plastikāta, augsti aizsargāta autovadītāja apliecības, taču citur Eiropā spēkā joprojām bija no kartona veidotas apliecības.

Plānots, ka pāreja uz jaunajām apliecībām noslēgsies 2022. gada beigās. Termiņš ir pieskaņots tam, lai autovadītāji, kas ieguvuši tiesības 2012. gada nogalē (derīguma termiņš ir 10 gadi) varētu bez bažām izmantot savas apliecības arī turpmāk. Ja jūs šobrīd apgūstat teorētiskās un praktiskās zinības autoskolās rīgā, tad variet būt droši, ka pēc eksāmenu nokārtošanas iegūsiet jaunā parauga autovadītāja apliecību. Esiet gatavi, ka to vēlēsies redzēt visi jūsu paziņas un draugi, kas tiesības ieguvuši agrāk un staigā ar vecajām apliecībām.

Pielikumā pievienojam arī video ar oficiālo iestāžu skaidrojumu par šo tēmu.

Auto līzings

Posted by on Oct 27, 2012 in Blogs | Comments Off on Auto līzings

Auto līzings

Kad autoskola pabeigta un tiesības rokās, rodas likumsakarīga vēlme pēc savas automašīnas. Auto līzings ir finanšu pakalpojums, kas ļauj iegūt iespēju savu auto krietni vien ātrāk nekā tas būtu iespējams vienkārši krājot naudu. Auto līzings tiek izsniegts gan jaunu, gan lietotu auto iegādei un ir pieejams ikvienam Latvijas iedzīvotājam no 18 gadiem.

Kā iegūstams auto līzings?

Auto uz nomaksu tiek piedāvāts gandrīz ikvienā Latvijas komercbankā vai to meitasuzņēmumos. Nosacījumi līzinga saņemšanai ir samērā līdzīgi. Klientam ir jāizpilda šādas prasības:

 1. jāapliecina pastāvīgi ienākumi;
 2. jābūt tīrai kredītvēsturei (nedrīkst būt kavētas parādsaistības un kredītsaistības ilgāk par 2 mēnešiem);
 3. auto nedrīkst būt vecāks par 10 – 20 gadiem (atkarībā no līzinga devēja prasībām); 
 4. aizdevējs tiks reģistrēts kā auto īpašnieks, bet līzinga ņēmējs kā auto turētājs.

Vēl dažus gadus atpakaļ aizdevēji izsniedza naudu automašīnas iegādei 100% apmērā, taču mūsdienās tas vairs netiek praktizēts. Šobrīd vairums auto līzinga uzņēmumu prasa klienta līdzmaksājumu, tādējādi atsijājot tos pircējus, kas nav spējuši iekrāt naudu pirmajai iemaksai vai arī vienkārši ir ieņēmuši galvā spontānu ideju, ka auto viņiem ir nepieciešams.

Lai iegūtu auto līzingu, jums ir jāreģistrējas izvēlētā aizdevēja mājas lapā vai jādodas uz uzņēmuma filiāli un jāaizpilda neliela anketa. Saskaņā ar Latvijas likumdošanu, uzņēmumiem ir jāizsniedz klientiem standartizēta veidlapa, kurā tiek norādīta būtiskākā informācija par auto līzingu, t.sk. procentu likmes, ikmēneša maksājums, kopējā summa, kas tiks samaksāta visa perioda laikā u.c. detaļas.

Kā atrast izdevīgāku auto līzingu ?

Labākais veids, kā atrast līzingu, kas atbilst tavām interesēm un finansiālajām iespējām ir piedāvājumu salīdzināšana. To vara